reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no dzisiaj to sie zadna nie popisala z pisaniem....wypiely sie na forum i tyle

tera i ja wam wybacze cisze bo zaraz justyna na 30 biegnie, wiec trzeba nasza poogladac w telewizornii....
 
witam was dzielne kobiety:-)
troszke mi przeszlo. poplakalam sobie poklelam pospalam.
poszlam na klacje z winkiem przy swiecach ze swoim panem bylo bardzo milo:-)
plan na przyszly tydzien to wizyta u lekarza w invimedzie by ustalic plan dzialania z pozostalymi mroziaczkami:-) za ktoryms razem musi sie udac...zla passa nie trwa wiecznie tak naprawde to jestem na poczatku tej walki o moje dziecko
trzymam kciuki za siebie i za was. uda nam sie napewno za ktoryms razem:-):-D:-):-D:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
kochanie

ja wiem ze sie zawsze chce za 1szym razem... ale wiesz co skubana - z tymi 11 mrozaczkami to normalnie Ci tak zazdroszcze... szybko mam zaostaniesz, mam nadzieje ze juz w nastepnym cyklu
 
kochanie

ja wiem ze sie zawsze chce za 1szym razem... ale wiesz co skubana - z tymi 11 mrozaczkami to normalnie Ci tak zazdroszcze... szybko mam zaostaniesz, mam nadzieje ze juz w nastepnym cyklu

dziękuje ci bardzo:-)
ja wierzę, że tobie też wkoncu dane będzie rozpieszczać swojego własnego małego szkraba:-)
ja jestem strasznie narwana. zawsze chciałabym mieć wszystko naraz a wiem, że tak nie jest nigdy:-)
zawsze musiałam walczyć o swoje więc tym razem nie jest to dla mnie nowość:-) musiałam tylko ochłonąć:-)
macierzyństwo to dla większości kobiet największy skarb na świecie, coś bezcennego:-)
musimy wykazać się chyba trochę pokorą i cierpliwością:-) a będzie nam darowane:-)
wierzę w to:-)
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 
kowalczyk zdobyła złoto :-) tzn, że my będziemy miały dzidzusie:-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uda nam się!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Sie ma dziewczynki,
byłam dzisiaj trochę zajęta dlatego wybaczcie ze nie pisałam. Wstałam o 9, później poleciałam na działkę bo dach na domku nam skończyli więc musieliśmy oblukać. Następnie polecieliśmy na meblowe i wybraliśmy łóżko do sypialni i kanapy do pokoju uciech mojego mężusia. Później obiadek a po obiadku drzemka taka mała 3 godzinki. Jak wstałam o 19 to polecieliśmy znowu na szopa, mężuś kupił mi sukienkę:) I byliśmy odsłuchać system Bose.
A ze spraw tematycznych to chyba coś a'la @ mi się kończy - hurrrrrrra po 30 dniach nareszcie zbliża si koniec.:-):-):-):-):-):-)
 
Marcheweczka

ano mamy zloto.... fascynujaca walka... az mnie puls skoczyl mocno jak ona z ta norwezka na ostatniej prostej walczyla.... sensacyjne

siemanko z ranca everyone


ps. jak wam sie podoba nowa odslona? mnie srednio
 
Marcheweczka

ano mamy zloto.... fascynujaca walka... az mnie puls skoczyl mocno jak ona z ta norwezka na ostatniej prostej walczyla.... sensacyjne

siemanko z ranca everyone


ps. jak wam sie podoba nowa odslona? mnie srednio

fajowo z naszą Justynką, ale i mamy brąz dziewczyn!!!!!!



nowa odsłona nie podoba mi sie za bardzo, przyzwyczaiłam się do tamtej

dziewczyny pamietacie jakie badania robiłyśmy przed zabiegiem, bo nie wiem czy powinnam powtórzyć je od początku
 
reklama
Kahaaa jak twoje samopoczucie, ja cierpię na brak apetytu ale jem bo trzeba co by ziarenko nie głodowało;-)
Hm...chyba ide do garów cosik upitrasić;-)

agus ja mam dalej pelno wody w brzuchu i ciągle mnie boli. staram się jeść normalnie, nie będę przecież głodzić fasolki, ale po jedzeniu boli mnie jeszcze bardziej. mam nadzieję, że jeszcze z tydzień i mi przejdzie bo z każdym dniem jest nieco lepiej.
 
Do góry