reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

a jak sie czuc mam... hu..jowo bo nawet szansy nie mialam bez transferu...
jak Ci tranfser nie wyjdzie to rozpacz...pomnoz to razy dwa i bedziesz miala jak sie czuje....

jak sie konczy jeszcze przed rozpoczeciem startu to jest hu...jnia na maksa


ale co.... lecim do przodu....
oj wiem słonko, że ci ciężko, ale się nei poddasz przecież!!!!!!!!! będzie dobrze, wierze w to. każdej z nas się to należy, ale tobie kochana się należy podwójnie i to się stanie, zobaczysz!
 
reklama
dziewczyny pamietacie jakie badania robiłyśmy przed zabiegiem, bo nie wiem czy powinnam powtórzyć je od początku

zadnych badan nie musisz, jesli mialas pierwszy zabieg do roku wstecz... rzadko kiedy klinika prosi o robienie raz jeszcze zestawu....


dziewczyny - czy u was tez tak jest ze jak odpisujecie teraz na posta to poczatek posta jest czyste i odpiero w dole sie zaczyna... taka strata przestrzeni... wydaje mnie sie ze tylko 4 czy 5 postow sie miescie na stronie

no i z edycja posta - prosze o podanie powody edycji?????? co za beznadzieja
 
no tak też mi lekarz powiedział, ale chciałam się upewnić i teraz wiem na 100%, tylko zastanawiam się czy posiewu nie powinnam zrobić?
dziękuje Lolitka
 
Kochana

Jesli to zrobienie posiewu ma Cie uspokoic to zrob. Ja nie robilam i nie zamierzam robic....
Zapomnialam sie tez zapytac, albo bo moze pytalam i skleroza mnie ogarnela....Ty masz teraz krotki bo co? mialas sporo komorek, ale zlej jakosci czy jak?
 
Cześć wszystkim:-)
wczoraj popiłam sobie troszkę winka i mnie dziś głowka pobolewa:-)
muszę powiedzieć, że nowe image forum nie przekonuje mnie. Poprzednie bardziej mi się podobało:-) ale chyba to kwestia gustu.
Jutro mam powtórzyć bete ale jakos nie nastawim się za bardzo na pozytywny wynik bo jak w piątek beta wyszła bardzo niska to jutro pewnie nie będzie wysoka ale leki biorę tak jak lekarz kazał:-)
 
reklama
aha.... faktycznie... beta ktora nie oznacza ciazy....

no ale domyslam ze sie ruszasz w nasteonym cyklu po mrozaka.... na bocku Ci powteirdzi lekarz co Ci powiedzialam (chyba ze bedzie nacpany:))) wiec juz sie szykuj mentalnie kobito do kolejnej kruszynki
 
Do góry