reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam pośrednie ryzyko, zrobiłam nifty, córeczka zdrowa.
bardzo Ci dziękuję
Po tak długiej drodze troszkę mniej to zbiło z nóg.
USG jest idealnie i to mnie trochę uspokaja, że Pappa to tylko statystyka.
A gdzieś czytałam, że przyjmowany progesteron może zaburzać wyniki białka Pappa (wyszło mi trochę za niskie w stosunku do bety). Ktoś coś może o tym słyszał?
A miałaś też teleporade z genetykiem?
 
reklama
Tak, wiem, że nie jestem pierwsza i często czytałam tutaj takie historie ale mimo wszystko nawet w snach bym nie pomyślała że może mnie spotkać coś takiego...

Wczoraj robiłam test czułości 10, dzisiaj 20. I dzisiaj kreska widoczniejsza bardziej mimo iż test o mniejszej czułości...
Jutro po południu idę na krew. Zobaczymy.
No Pati 😁😁😁bardzo się cieszę😁i melduj się jak ta krew 😁 będę gratulować ale później. Teraz trzymam kciukasy😘
 
Hej, może komuś po leczeniu zostało relanium? Z chęcią odkupie, za mną 4 procedury i 11 transferów, psychicznie już ciężko a lekarze już nie chcą przepisywać 😥😥😥
 
Tak, wiem, że nie jestem pierwsza i często czytałam tutaj takie historie ale mimo wszystko nawet w snach bym nie pomyślała że może mnie spotkać coś takiego...

Wczoraj robiłam test czułości 10, dzisiaj 20. I dzisiaj kreska widoczniejsza bardziej mimo iż test o mniejszej czułości...
Jutro po południu idę na krew. Zobaczymy.
Podobno jak raz się zajdzie w ciążę, to potem się już wszystko rozkręca, więc trzeba się cieszyć 😁
 
ja leczyłam się w Niemczech i niestety był to stracony czas bo nawet mnie nie zdiagnozowali tylko naciągali na kolejne podejścia.
Teraz zaczynam leczenie w PL u dr.Janowca w Nowym Saczu ale on też pracuje w Parens Kraków. Także samoloty już zarezerwowane i wiosną działamy 💪 bardzo zaufałam temu lekarzowi co jest dla mnie mega ważne bo Niemcom wogole nie ufałam
A co do suplementów to tak:
Bioquinon
Kurkumina
Resveratrol
TenFertil Ona
Nac
Omega 3
Magnez
Wit D
DHEA
Melatonina
Jest tego trochę 😅 do tego teraz jestem na antybiotykach na zapalenie endometrium
Plus minus podobnie widze z lekami (suplami), bez melatoniny kurkuminy etc. Ale dhea brałam miedzy druga a trzecia procedura i oprócz tego że amh wzrosło z 2.5 na 5.2, wyłysienia i mnóstwa zaskornikow nie było sukcesu, mamy jeden zarodek. W pierwszej procedurze było najlepiej bo dwa dobre zarodki z 5doby blastocysty i bez żadnych supli. Im dalej w las tym gorzej było. Na szczęście od pazdz już bez dhea I skóra wróciła do normy, wlosy odrastają...Powodzenia! My myślimy o Warszawie ale odległość z Pz mnie przeraża...I koszty novum.. może z finansowaniem...
 
Prenatalne mam za sobą. A czy coś z krwi?
W Polsce możesz sobie zrobić, co tylko chcesz :-D
Lekarz nie przepisuje Ci badań krwi i moczu co miesiąc? Czy chciałabyś coś jeszcze?
Nie ma takich badań jak przy pierwszych prenatalnych, które wiązałyby te 2 kwestie - krew i USG.
 
reklama
Cześć.
Przystąpiliśmy z mężem do procedury invitro.
Jestem po pierwszej punkcji (4 pęcherzyki, jeden pusty, 3 pobrane komórki jajowe), już po godzinie zadzwonił Embriolog z informacją że komórki są niezdolne do zapłodnienia. Czy jest możliwość że podczas kolejnej symulacji a później punkcji pojawią się prawidłowe komórki? Czy jest szansa? Czy wszystkie moje komórki są wadliwe? Czy lekarz może zmienić np leki na stymulacje i przy kolejnej punkcji może być lepiej? Bardzo się boję że nie będę mogła być mamą..
Mam 30 lat, AMH 0,96
Bardzo proszę o odpowiedź..
Hej
Ja jestem właśnie w trakcie stymulacji i też bardzo się boje co z tego wyjdzie. Mam 29 lat i amh 0,735.
Każda kolejna stymulacja może być inna i na innych lekach.
 
Do góry