reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A nie myślałaś o Wrocławiu? Jest bliżej niż Warszawa. Ja byłam w Invimedzie u doktora Ż. Dobrze mi się z nim "pracowało" I do 3 ciąż doprowadził z jednej punkcji (u nas problem był i ze mną i z mężem). Dwie poroniłam i szybko skierował mnie na badania dlaczego tracę ciąże i teraz jestem w 17 tygodniu. Jedyny minus tego lekarza to, że za szybko estrofem odstawia, ale sama na łasną rękę brałam i jest git. On nie naciąga na niepotrzebne rzeczy tylko dąży do jak najszybszej ciąży.
Jesteśmy w in.vimedzie w pz i lekarz swoja droga ale bardziej zależy mi też na dobrym labo, a słyszałam że n.ovum to jednak góruje.. sama nie wiem. Ja teraz będę podchodzić do transferu na naturalnym lekko stymulowanym, bo chciałam inaczej niż poprzednie dwie...
 
reklama
Miałyście transfery na naturalnym (czy stymulowanym) w 20dc? 5 dniowej blastki? U mnie tak wyjdzie...bo 17dc q piątek będzie chyba za wcześnie.. a chce progesteron dop po pęknięciu.
 
A nie myślałaś o Wrocławiu? Jest bliżej niż Warszawa. Ja byłam w Invimedzie u doktora Ż. Dobrze mi się z nim "pracowało" I do 3 ciąż doprowadził z jednej punkcji (u nas problem był i ze mną i z mężem). Dwie poroniłam i szybko skierował mnie na badania dlaczego tracę ciąże i teraz jestem w 17 tygodniu. Jedyny minus tego lekarza to, że za szybko estrofem odstawia, ale sama na łasną rękę brałam i jest git. On nie naciąga na niepotrzebne rzeczy tylko dąży do jak najszybszej ciąży.
a możesz napisać co Ci w tej diagnostyce wyszło? Dlaczego tracilas te ciążę?
 
Miałyście transfery na naturalnym (czy stymulowanym) w 20dc? 5 dniowej blastki? U mnie tak wyjdzie...bo 17dc q piątek będzie chyba za wcześnie.. a chce progesteron dop po pęknięciu.
u mnie w pierwszym transferze na cyklu sztucznym (estrofem) nic nie drgnęło, 2 na cyklu naturalnym - udało się, ale poroniłam, 3 również na cyklu naturalnym też się udał, jestem w 12 tygodniu.
 
Przykro mi z podowu niepowodzeń inseminacji, jednocześnie podziwiam za wytrwałość i siłę do walki przez tyle lat!
Ja brałam Recovelle (72ug/2,16ml) od 2 dnia cyklu do 9, w 8 i 9 dniu Orgalutran 0,25 mg/0,5 ml i w 10 dniu zastrzyk na pęknięcie ovitrelle, w 12 dniu punkcja, godzinę po punkcji telefon Embriologa że nic z tego nie będzie.
A jak to wygląda narazie u Ciebie?
W jakiej klinice się leczysz?
Od 2 dc biorę bemfola 225 j. W 6 dc miałam wizytę i zwiększyli mi dawkę bemfola 300 j. i doszedł orgalutran 0,25mg/0,5 ml.
Wizytę mam teraz w środę to będzie 10 dc i zobaczymy co dalej.
A leczę się w klinice Gameta Rzgów.
 
u mnie w pierwszym transferze na cyklu sztucznym (estrofem) nic nie drgnęło, 2 na cyklu naturalnym - udało się, ale poroniłam, 3 również na cyklu naturalnym też się udał, jestem w 12 tygodniu.
W którym dniu cyklu wyszedł Ci transfer 5dniowej blastki? Moja jest 6dniowa...4bb...transfer prawdopodobnie 19.02...
 
reklama
Ja już po histero, w macicy wszystko ładnie, żadnych polipów ani niczego, ujścia jajowodów też. Teraz będziemy czekać na wyniki z laboratorium pewnie z 3 tyg. Nadal nie przybliżamy się do odpowiedzi dlaczego zarodki się nie zagnieżdżają, skoro macica ok. No nic, trzeba czekać na resztę wyników.
 
Do góry