reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no tak to najgorzej jak Ty /Wy dbacie a ktoś nie i wszystko nawieje .
Życzę Ci z całego serca żeby to marzenie się spełniło i z Werką trzymamy kciuki ✊ i wiemy że będzie pięknie 🥰Kochana czy Wy macie nazwisko na C? Pytam bo któregoś dnia na tik toku jakaś firma kamieniarska dodała przepiękny pomnik z sercem i też były zbliżone daty do Tymka i właśnie to imię ❤️
Nie , nie ☺️ to nie my 🤪
Nasz Tymula ma dużego misia który trzyma w rączkach serduszko a w serduszku jego zdjecie 🥰
 
reklama
@Coffe18 kochana wszystkiego co najlepsze i najwspanialsze. Spełnienia marzeń , duzooo zdrówka szczęścia i radości . Aby te najważniejsze marzenie się spełniło ❤️ Tymus na pewno chciał by wiedzieć nieba szczęśliwa mamę ❤️ sto lat 😘😘😘❤️❤️❤️❤️
 
😳😳😳 wiesz co ja w zaleceniach dietetyka ostatni posiłek miałam właśnie rozpisany na 22-23 h …

Np jak zjem o 23 to cukier mierze o 5-6 rano …
Jak zjesz o 2-4 posiłek to o której mierzysz cukier ? Z tego co mi tłumaczyli to przynajmniej 4-6 h nalezy nie jesc wcześniej żeby organizm był na tak zwanym "czczo"
Ale może te metody się zmieniły 🤔
Super, że wszystko u Was ok ❤️ a cukrzyca no cóż jakoś sobie damy z nią radę 😅 nie bój się też insuliny, to naprawdę nic strasznego. W pierwszej ciąży też dałam radę dieta, a teraz nie 🤷🏻‍♀️ i w końcu znajdziesz jakiś sposób na te poranne cukry, bo to u każdego będzie działało coś innego. U mnie np działa zjedzenie plastra szynki, sera żółtego i jeden ogórek kiszony po 23. Wtedy też podaje insulinę i idę spać ok północy. Glukoza na czczo o kilka jednostek jest wtedy niższa. A jak usypiam z dzieckiem wcześniej i nie zjem tej kolacji to od razu na czczo poziom jest wyższy.
 
a już myślałam że mogę na detektywa iść 😂
Ahaha No tym razem Ci nie siadło 😂
Wszystkiego najpiękniejszego Kochana ❤️ spełnienia najskrytszych marzeń ❤️
Ślicznie dziekuje ♥️
@Coffe18 kochana wszystkiego co najlepsze i najwspanialsze. Spełnienia marzeń , duzooo zdrówka szczęścia i radości . Aby te najważniejsze marzenie się spełniło ❤️ Tymus na pewno chciał by wiedzieć nieba szczęśliwa mamę ❤️ sto lat 😘😘😘❤️❤️❤️❤️
Dziękuje ♥️
 
Super, że wszystko u Was ok ❤️ a cukrzyca no cóż jakoś sobie damy z nią radę 😅 nie bój się też insuliny, to naprawdę nic strasznego. W pierwszej ciąży też dałam radę dieta, a teraz nie 🤷🏻‍♀️ i w końcu znajdziesz jakiś sposób na te poranne cukry, bo to u każdego będzie działało coś innego. U mnie np działa zjedzenie plastra szynki, sera żółtego i jeden ogórek kiszony po 23. Wtedy też podaje insulinę i idę spać ok północy. Glukoza na czczo o kilka jednostek jest wtedy niższa. A jak usypiam z dzieckiem wcześniej i nie zjem tej kolacji to od razu na czczo poziom jest wyższy.
Wiem wiem 🥰 w poprzedniej ciąży byłam właśnie na tej nocnej insulinie 🙃
Póki co próbuje na wszystkie możliwe sposoby … wczoraj zjadłam ogórka zielonego o pierwszej w nocy 😂🤦🏻‍♀️ a cukry rano i tak swoje 😂
Jutro wizyta u diabetologa , przedstawię babeczce jak to wszystko u mnie wyglada i zobaczymy czy odrazu wdroży insuline czy może sprzeda mi jeszcze jakieś ciekawe patenty …
 
Wiem wiem 🥰 w poprzedniej ciąży byłam właśnie na tej nocnej insulinie 🙃
Póki co próbuje na wszystkie możliwe sposoby … wczoraj zjadłam ogórka zielonego o pierwszej w nocy 😂🤦🏻‍♀️ a cukry rano i tak swoje 😂
Jutro wizyta u diabetologa , przedstawię babeczce jak to wszystko u mnie wyglada i zobaczymy czy odrazu wdroży insuline czy może sprzeda mi jeszcze jakieś ciekawe patenty …
A ja myślałam, że w pierwszej udało Ci się sama dieta ;) a glukometr sprawdzałaś w laboratorium? Bo może też trochę przekłamuje? Wysokie wyniki masz na czczo? Ja swój glukometr po pobraniu krwi dałam pielęgniarce i ona upuściła na pasek odrobinę krwi żylnej i u mnie tylko różnica była 0,8 więc naprawdę nie mam się czego przyczepić :) ale są i takie, że i o 20j pokazują większy cukier 🙆🏻‍♀️
 
U mnie chyba pozamiatane... przy wieczornym aplikowaniu progesteronu zauważyłam sluz zabarwiony na lekko różowo i jasno brązowy kolor. Takie pomieszane to było... dziś 10 dpt. Jutro beta chyba tylko po to żeby potwierdzić że się nie udało. 😥
 
reklama
U mnie chyba pozamiatane... przy wieczornym aplikowaniu progesteronu zauważyłam sluz zabarwiony na lekko różowo i jasno brązowy kolor. Takie pomieszane to było... dziś 10 dpt. Jutro beta chyba tylko po to żeby potwierdzić że się nie udało. 😥
Ja mam takie plamienia żywą krwia od 5 dpt nawet pomiędzy aplikacjami i jest 8+2 więc tak łatwo nie przekreślaj szans
 
Do góry