reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wiem dokładnie, ale dla mnie to robi sie z tego cykl sztuczny tylko, ze bez estrogenów. Nie czeka sie na owu tylko wprowadza sie proga i po xdniach jest tranafer. No ale chyba się nie zdecyduje na to. Tym bardziej, że ja mam problem z progiem i może na naturalnym byłoby lepiej.
Mialam Cie właśnie wywołać do tablicy, może Ty mi cos poradzisz?
Zapytałam Cię, bo jak wszystko pójdzie dobrze, to ja bedę miała rollercoster między świętami i sylwestrem i już kombinuję jak zapewnić sobie termin ;) ale nie doradzę Ci, bo sama nie wiem
 
reklama
Dziewczyny pytanie za 200ptk. Najprawdopodobniej będę miała na zbyciu termin do Paśnika na styczeń . Dokładnie 16 stycznia . Pytam tak na zaś czy któraś chciała by przejąć ten termin ??? Dokładnie będę wiedzieć za około 2 tygodnie po wizycie serduszkowej ale już dziś chciałam zorientować .
 
Hej wszystkim ♥️ jestem tu nowa, w styczniu bedziemy podchodzic do in vitro po nie udanej iui. Nasz problem to niska ilość plemników.

Czy możecie mi powiedzieć w którym + - dniu cyklu robi się punkcje i transfer ?

A góry dziekuje za pomoc i oczywiscie trzymam za Was mocno kciuki
🍀
 
Hej wszystkim ♥️ jestem tu nowa, w styczniu bedziemy podchodzic do in vitro po nie udanej iui. Nasz problem to niska ilość plemników.

Czy możecie mi powiedzieć w którym + - dniu cyklu robi się punkcje i transfer ?

A góry dziekuje za pomoc i oczywiscie trzymam za Was mocno kciuki
🍀
Hej
Wszystko zależy jaki protokół, czy transfer po punkcji , czy na cyklu naturalny. Czy sztucznym. 🙈


Ja np. jestem po 3 punkcjach i każda była w innym dniu ... Za każdym razem krótki protokół.


Jeśli chodzi o transfer to jak jak mówiłam zależy od tego czy będzie od razu po punkcji czy na cyklu naturalnym ( wtedy tyle dni po owulacji ilu dniowy masz zarodek transfer ) a jeśli sztuczny to wszystko zależy od grubości Endo ... Jeśli jest odpowiednio grube to zaczynasz brać proga , tyle dni wcześniej ilu dniowy jest zarodek ....
I tu też nie ma wyznaczonej daty ... Ja mam za sobą 9 transferów i jazdy w innym czasie ... Obecny był najpóźniej ... Bo chyba w 22dc
 
Hej wszystkim ♥️ jestem tu nowa, w styczniu bedziemy podchodzic do in vitro po nie udanej iui. Nasz problem to niska ilość plemników.

Czy możecie mi powiedzieć w którym + - dniu cyklu robi się punkcje i transfer ?

A góry dziekuje za pomoc i oczywiscie trzymam za Was mocno kciuki
🍀
Jeśli chodzi o punkcję to dr ustali kiedy będzie najkorzystniej i najwięcej dojrzałych pęcherzyków. U mnie to był 16y dzień cyklu.
Transfer miałam na cyklu sztucznym i był 20go dnia cyklu (5 dniowa blastka)
 
Wspaniale, mamy plan działania i to najważniejsze, szanse na ciążę spontaniczna przy tych wynikach są duże tylko trzeba więcej pokory I cierpliwości, doktor nie wątpi w Nasz sukces i to najważniejsze ♡ a jeśli by po drodze nir wyszło to lecimy z programem w swoim czasie w Bocianie bo od jutra oficjalne otwarcie w Gda :)
A coś Ci znalazł w tej immunologii?
 
A coś Ci znalazł w tej immunologii?
Nie ruszam narazie immunologii, wyszły kwiatki z poprzednią klinik, nie chce tutaj pisać jakie, ale dużo przyczyniło się do niepowodzenia transferów:) przenosimy zarodek i wtedy dopiero ruszymy z diagnostyką, ale to na następny rok na spokojnie , narazie musimy pozbierać pieniążki bo się wystukalismy z wszystkiego ...
 
Cześć, na forum jestem nowa, w in vitro nie:) dopiero ochłonęłam po poronieniu, zaczynam przygotowania do kolejnego transferu. Zaczęłam brać pabidexamethason. Emocje duże, tak jak i u Was:) miło, jeżeli będę mogła dołączyć do forum
 
Uwielbiam Twoją postawę !♥️
Po tylu przejściach !
Po tylu smutkach !
Tylu wylanych łez !
Nie poddałaś się !
Uwierzyłas w sukces in vitro ♥️
dajesz siły i wiary innym kobietom i wspierasz je ♥️
Dzielisz się swoim szczęściem i rozsiewasz optymizm wkoło ♥️
Właśnie tego potrzebuje każda z nas ♥️
Nie dołowania i negatywnych emocji 👍

No dokładnie silna babka ❤️nosz kuwaaa w tym przypadku to matka 🤣ale Ty też jesteś mega dzielna ❤️❤️
 
reklama
Cześć, na forum jestem nowa, w in vitro nie:) dopiero ochłonęłam po poronieniu, zaczynam przygotowania do kolejnego transferu. Zaczęłam brać pabidexamethason. Emocje duże, tak jak i u Was:) miło, jeżeli będę mogła dołączyć do forum
Witaj ☺️
Oczywiście zapraszamy ❤️ w grupie raźniej ❤️
Mam nadzieję że nie zabawisz tu długo 😍
Jeśli będziesz miała jakieś pytania to wal śmiało na pewno któraś z nas postara się pomóc ❤️

Co do straty jest mi bardzo przykro 😔 nie tak miało być ...nie ma słów które ukoją twój ból , ale wiedz że jesteś bardzo silną babka 😉 nie jedna by odpuściła , zdjęła rękawice i czekała co przyniesie jutro ...ty jednak podwonelas rękawy i walczysz 😍💪💪 brawo ❤️ Ale mocno wierzę że wszystko zostanie Ci wynagrodzone z nawuazką ❤️❤️


Powodzenia ❤️
 
Do góry