reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny macie może sposób /pomysł na podkrecenie wyników estradiolu
odwołał mi doktorek transfer bo kiepskie przyrosty były
do tego robione miałam didimery i tez wynik mu sie nie podobał
wiecie moze do czego kontroluje sie wynik didimerów
 
reklama
Dziewczyny macie może sposób /pomysł na podkrecenie wyników estradiolu
odwołał mi doktorek transfer bo kiepskie przyrosty były
do tego robione miałam didimery i tez wynik mu sie nie podobał
wiecie moze do czego kontroluje sie wynik didimerów
Ddmery bada sie żeby kontrolować zakrzepicę.
 
Dziewczyny, ja chyba osiwieje na tym naturalnym cyklu. Dziś mam 16dc, i pęcherzyk nie pękł, a ma 25,5, endometrium prawie 10mm. I trochę nie wiem co robić. Jeśli jutro na monitoringu nie będzie pęcherzyka to pewnie ustalą, ze owu była dziś, czyli transfer wypadnie na 11.11 :( z drugiej strony ja nie wiem jak to wszystko jest możliwe, ja mam cykle 28 dniowe, ostatnio nawet 24... Czy transfer w 22 dc to nie za późno? Boję sie, ze śluzówka będzie przejrzała.
Coś mi też ostatnio lekarz mówił, że nak nie pęknie ten pęcherzyk w sobotę to mozna dziś włączyć progesteron i wejść na cykl półnaturalny i wtedy transfer w czwartek. Świruję już...
 
Aaaaa właśnie jak wizyta u M.
Wspaniale, mamy plan działania i to najważniejsze, szanse na ciążę spontaniczna przy tych wynikach są duże tylko trzeba więcej pokory I cierpliwości, doktor nie wątpi w Nasz sukces i to najważniejsze ♡ a jeśli by po drodze nir wyszło to lecimy z programem w swoim czasie w Bocianie bo od jutra oficjalne otwarcie w Gda :)
 
Dziewczyny, ja chyba osiwieje na tym naturalnym cyklu. Dziś mam 16dc, i pęcherzyk nie pękł, a ma 25,5, endometrium prawie 10mm. I trochę nie wiem co robić. Jeśli jutro na monitoringu nie będzie pęcherzyka to pewnie ustalą, ze owu była dziś, czyli transfer wypadnie na 11.11 :( z drugiej strony ja nie wiem jak to wszystko jest możliwe, ja mam cykle 28 dniowe, ostatnio nawet 24... Czy transfer w 22 dc to nie za późno? Boję sie, ze śluzówka będzie przejrzała.
Coś mi też ostatnio lekarz mówił, że nak nie pęknie ten pęcherzyk w sobotę to mozna dziś włączyć progesteron i wejść na cykl półnaturalny i wtedy transfer w czwartek. Świruję już...
A jak to później wygląda? Taki cykl półnaturalny?
 
reklama
A jak to później wygląda? Taki cykl półnaturalny?
Nie wiem dokładnie, ale dla mnie to robi sie z tego cykl sztuczny tylko, ze bez estrogenów. Nie czeka sie na owu tylko wprowadza sie proga i po xdniach jest tranafer. No ale chyba się nie zdecyduje na to. Tym bardziej, że ja mam problem z progiem i może na naturalnym byłoby lepiej.
Mialam Cie właśnie wywołać do tablicy, może Ty mi cos poradzisz?
 
Do góry