reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi :) Ból wczoraj zmalał, w sumie nie trwał zbyt długo, tylko rano. Teraz tylko czasami czuje taki „ból” trochę jakby na owulacje, trochę jakby na miesiączkę, sama nie wiem 😵‍💫 Dziś dopiero 4 dzień po transferze a ja już nie mogę wytrzymać żeby sie czegokolwiek dowiedzieć. Dostałam tez info z kliniki, ze z pozostałych 5 zarodków 3 nie daly rady a 2 zostały zamrożone. Ciekawe jak tam maluszek nr 1, który został „zasiany” jak to lekarz powiedział.
 
reklama
Dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi :) Ból wczoraj zmalał, w sumie nie trwał zbyt długo, tylko rano. Teraz tylko czasami czuje taki „ból” trochę jakby na owulacje, trochę jakby na miesiączkę, sama nie wiem 😵‍💫 Dziś dopiero 4 dzień po transferze a ja już nie mogę wytrzymać żeby sie czegokolwiek dowiedzieć. Dostałam tez info z kliniki, ze z pozostałych 5 zarodków 3 nie daly rady a 2 zostały zamrożone. Ciekawe jak tam maluszek nr 1, który został „zasiany” jak to lekarz powiedział.
Trzymam mocno ✊✊✊ kiedy chcesz betowac?? Ten ból dobrze świadczy 😍😍❤️✊✊✊✊
 
Tak, transfer był w czwartek :)
Już tak szybko? 😱😱😱
Mój transfer tez był w czwartek i na następny tydzień w środę zrobiłam pierwszą betę ☺️
Ale to już naprawdę rób zgodnie ze sobą i z zaleceniami lekarza jeśli czujesz ze to za wczesnie to zrób w piątek ☺️
Wtedy już będzie wiadomo 😉
Trzymam kciuki za piękny wynik bety ♥️✊🏻✊🏻
 
Dziewczyny mam głupie pytanie ale jedyne badania jakie muszę powtórzyć przed transferem to biocenoza pochwy oraz posiew. A wiadomo w tych badaniach różnie może wyjść.
No i dziś przyszły mi wyniki biocenozy i jest prawidłowy. Myślicie, że w takim wypadku posiew też powinien wyjść dobrze?

Stresuje się bo jak dojdzie infekcja to będę musiała się podleczyć powtórzyć badanie i niestety tu czas gra na niekorzyść. Bo juz z krwi część badań też straci ważność i będę musiała też powtórzyć a to dalej czas i pieniądze.
 
reklama
Mój transfer tez był w czwartek i na następny tydzień w środę zrobiłam pierwszą betę ☺️
Ale to już naprawdę rób zgodnie ze sobą i z zaleceniami lekarza jeśli czujesz ze to za wczesnie to zrób w piątek ☺️
Wtedy już będzie wiadomo 😉
Trzymam kciuki za piękny wynik bety ♥️✊🏻✊🏻
Hmmm to myślę, że może w czwartek się skuszę, bo w piątek święto i wszystko będzie pozamykane. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej boję wyniku 0...
 
Do góry