reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Robiłam u mnie 6dpt tak jak czułam nie udany ,jestem zła na siebie ,że zmarnowałam ostatni zarodek bez dodatkowych badań. U Ciebie jescze wcześnie poczekaj chociaż do 6 dnia
Ja testy robiłam od 4 dpt I jak już traciłam nadzieję w 7dpt i 9dpt pojawiała się blada kreska. Jeszcze kropek ma czas.
 
Dziewczyny jak sobie dajecie radę z tab dopochwowymi w pracy. Ja jak włożę w łazience to mam myśli że zanim dojdę do biurka to one juz są przy wylocie...
Ja mam zapisany Lutinus 3 razy dziennie brałam go też przed transferem jak chodziłam do pracy.
Z racji tego że pracuje w przedszkolu, aplikowałam je jak dzieci miały leżakowanie dzięki czemu mogłam posiedzieć i nie być w "ruchu" ale nigdy nie zauważyłam żeby mi wylatywały. Były po nich upławy trochę więcej niż np. po wieczornych ale też się rozpuszczały. Może to też zależy jakie leki?
Bol pleców to dziewczyny, które miały im się udawało. Ja nigdy nie miałam. Nawet z córką;) O której będziesz miała wyniki?;) daj znac;) trzymam kciuki;)
Mam wyniki.
Progesteron w środę miałam 25.5 dzisiaj 38.8 to dobrze? Wogole jestem nie w temacie a nie mam jeszcze odpowiedzi od lekarza.
Beta oczywiście okrągłe 0 chociaż nie spodziewałam się nic innego bo wiem że jest za wcześnie, ale przecież nie mogłam się oprzeć będąc w laboratorium 😂😂😂
 
Ja mam zapisany Lutinus 3 razy dziennie brałam go też przed transferem jak chodziłam do pracy.
Z racji tego że pracuje w przedszkolu, aplikowałam je jak dzieci miały leżakowanie dzięki czemu mogłam posiedzieć i nie być w "ruchu" ale nigdy nie zauważyłam żeby mi wylatywały. Były po nich upławy trochę więcej niż np. po wieczornych ale też się rozpuszczały. Może to też zależy jakie leki?

Mam wyniki.
Progesteron w środę miałam 25.5 dzisiaj 38.8 to dobrze? Wogole jestem nie w temacie a nie mam jeszcze odpowiedzi od lekarza.
Beta oczywiście okrągłe 0 chociaż nie spodziewałam się nic innego bo wiem że jest za wcześnie, ale przecież nie mogłam się oprzeć będąc w laboratorium 😂😂😂
Progesteron super;) No beta faktycznie za wcześnie, a ja chciałam żeby test mi wyszedł 🤣
 
reklama
Ja mam zapisany Lutinus 3 razy dziennie brałam go też przed transferem jak chodziłam do pracy.
Z racji tego że pracuje w przedszkolu, aplikowałam je jak dzieci miały leżakowanie dzięki czemu mogłam posiedzieć i nie być w "ruchu" ale nigdy nie zauważyłam żeby mi wylatywały. Były po nich upławy trochę więcej niż np. po wieczornych ale też się rozpuszczały. Może to też zależy jakie leki?

Mam wyniki.
Progesteron w środę miałam 25.5 dzisiaj 38.8 to dobrze? Wogole jestem nie w temacie a nie mam jeszcze odpowiedzi od lekarza.
Beta oczywiście okrągłe 0 chociaż nie spodziewałam się nic innego bo wiem że jest za wcześnie, ale przecież nie mogłam się oprzeć będąc w laboratorium 😂😂😂
A jakie jednostki proga? Jak ng/ml to bardzo dobrze, a jak nmol to trochę mało.
 
Do góry