reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Załączniki

  • Screenshot_20221104-170713~2.png
    Screenshot_20221104-170713~2.png
    6,2 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Co to znaczy słabego zarodka?
Edit. mi zostało 3bc z 6 doby, serce boli zostawiać, ale my raczej nie damy rady mieć dwójki, więc raczej się nie zdecydujemy na transfer.
Dokladnie ja niby piękne klasy , 5.1.2 i 2 x transfer dupka, nie ma reguły, teraz został mi mrozaczek z 6 doby 5.2.2 chyba? Czy 5.2.3 i uważam, że ma takie same szanse, jeśli walczył do 6 to ma potencjał ♡
 
Dokladnie ja niby piękne klasy , 5.1.2 i 2 x transfer dupka, nie ma reguły, teraz został mi mrozaczek z 6 doby 5.2.2 chyba? Czy 5.2.3 i uważam, że ma takie same szanse, jeśli walczył do 6 to ma potencjał ♡
Dokładne się z tym zgadzam . Zresztą każda klinika ma inne oznaczenia ... W mojej np. jest od 4 ... I nadal stare oznaczenia typu AA, AB , BC , BA, BB, BC ..

W mojej klinice 3 to jest piękna blastka
 
reklama
Ja byłam na urlopie, nie byłabym w stanie ogarnąć leków chodząc do pracy ze względu na jej specyfikę i brak opcji wzięcia leków o konkretnej porze.
brałam leki pracując na 3 zmiany, nigdy nie brałam o stałej porze. Transfer udany i to na cyklu sztucznym. Wystarczy brać o mniej więcej stałej porze tzn rano popołudniu i wieczorem. Ja czasem brałam „rano” o 5 a czasem o 8-9 rano bo tak wstawałam jak szlam ba popołudniu. A czasem ok 7 jak wracałam po nocnej zmianie i szlam spać. Stałość brania leków nie gwarantuje udanego transferu.
 
Do góry