reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jest na nfz czy tylko prywatnie.Bo u mnie ewidentnie jest problem z zagnieżdżeniem, 3 x transfer I beta ani drgnęła. Szczerze już nie chce mi się bawić w testowanie i betowanie ,czuje, że się nie udało. Wolę odstawić leki i zatopić smutki w kieliszku ,ale nie wódki 😉🥺
Ja jestem w Poznaniu i mi mój Profesor proponował, że może mi na Polnej zrobić ale ja wtedy nie chciałam. Teraz żałuję bo na Polnej zamknęli oddział niepłodności.
 
Zrobilam rano test bo nie wytrzymałam i biel. Jakąś godzinę temu wyszła mi opryszczka na ustach więc raczej złudzeń nie mam. Brzuch też jakby się uspokoił. A u Ciebie?;)
Ja dzisiaj byłam na krwi w piątek lekarz kazał zrobić mi progesteron więc zrobiłam też betę 😂 czekam na wyniki.
Ciągnie mnie w dole brzucha od 2dpt, dzisiaj doszedł ból pleców na dole. Wydaje mi się że będzie dupa ... no ale okaże się może za tydzień 🤔
 
Dziewczyny jak sobie dajecie radę z tab dopochwowymi w pracy. Ja jak włożę w łazience to mam myśli że zanim dojdę do biurka to one juz są przy wylocie...
 
Ja dzisiaj byłam na krwi w piątek lekarz kazał zrobić mi progesteron więc zrobiłam też betę 😂 czekam na wyniki.
Ciągnie mnie w dole brzucha od 2dpt, dzisiaj doszedł ból pleców na dole. Wydaje mi się że będzie dupa ... no ale okaże się może za tydzień 🤔
Bol pleców to dziewczyny, które miały im się udawało. Ja nigdy nie miałam. Nawet z córką;) O której będziesz miała wyniki?;) daj znac;) trzymam kciuki;)
 
Dziewczyny jak sobie dajecie radę z tab dopochwowymi w pracy. Ja jak włożę w łazience to mam myśli że zanim dojdę do biurka to one juz są przy wylocie...
Ja mam dopochwowe tylko na noc więc nie pomogę. Wiadomo, że w pracy się nie położysz. Więc zaaplikować i na pewno coś z niej się wchłania. Lepiej mieć jak nie miec;)
 
reklama
Do góry