reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przenoszę wszystko z Warszawy do Krakowa - w przyszłym tygodniu fizycznie może już będzie to załatwione. W czwartek mam ten transfer próbny z badaniem endometrium i mikrobiomem. A potem to zobaczymy. Wszystko zależy czy uda się z tych moich 5 komórek uzyskać zarodki. Tym razem chcę transferować 2 (po badaniach PGT) i jak się okaże że jest jeden, to zdecyduję się na jeszcze jedną stymulację.
Super plan :) chyba dobry pomysł z tymi dwoma zarodkami, bo z tego co pamiętam masz już 40lat. Zawsze zwiekszysz sobie szanse, że choć jeden zostanie z Tobą 😍
 
Pierniczysz? Co za hit a ja myślałam że słyszałam teksty poniżej pasa, bo "chyba nie wiemy jak się dzieci robi" albo że "prawdziwe kobiety mają dzieci" więc ja jestem nieprawdziwa.
Przykre ,jakie opinie krążą nawet w dzisiejszych czasach, niestety najczęściej tymi " złotymi myslami" dzielą się osoby, które mają dzieci , nie mają żadnego pojęcia jak walczymy i jaki jest koszt emocjonalny tej walki.
 
Dzisiaj masz transfer? :)

Cześć dziewczyny 😊 ja dziś zrobiłam wszystkie wirusowe i całe szczęście wyniki w porządku.
26go mam wizytę w klinice przed stymulacją i mega się cieszę 😁 oraz zadecydowaliśmy się z mężem na ten pakiet 2+1.

Może będzie ktoś z was podchodził do stymulacji w październiku też ? 🙂

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny ♥️
 
Dzisiaj masz transfer? :)

Cześć dziewczyny 😊 ja dziś zrobiłam wszystkie wirusowe i całe szczęście wyniki w porządku.
26go mam wizytę w klinice przed stymulacją i mega się cieszę 😁 oraz zadecydowaliśmy się z mężem na ten pakiet 2+1.

Może będzie ktoś z was podchodził do stymulacji w październiku też ? 🙂

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny ♥️
Po weekendzie :) cieszę się, że się cieszysz, pamiętam te emocje I wspominam to wszystko bardzo dobrze , najpiękniejszy moment jak usłyszysz ile udalo się stworzyć zarodkow, cudowny moment ♡♡♡
 
reklama
Do góry