reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie mam siły słuchać całości, ale przejrzałam wywiad wyrywkowo. Ciekawa ta opcja badania nieinwazyjnego. Fajnie, że to idzie do przodu :)
Fajne, ale skuteczność średnio zadowalająca. Być może jest jeszcze za mało danych do wyników ostatecznych tej metody. Zastanawiałam się nad EMBRACE tym razem, ale lekarz mi odradził.
 
reklama
Fajne, ale skuteczność średnio zadowalająca. Być może jest jeszcze za mało danych do wyników ostatecznych tej metody. Zastanawiałam się nad EMBRACE tym razem, ale lekarz mi odradził.
Ja o tym usłyszałam dopiero na tym wywiadzie. Cieszy mnie, ze mimo miłościwie panujących w naszym kraju takie badania są rozwijane. Może kiedyś wejdą w standard procedury tym samym ograniczając liczbę nieudanych transferów :)
@Ice41 na jakim jesteś teraz etapie?
 
Ja o tym usłyszałam dopiero na tym wywiadzie. Cieszy mnie, ze mimo miłościwie panujących w naszym kraju takie badania są rozwijane. Może kiedyś wejdą w standard procedury tym samym ograniczając liczbę nieudanych transferów :)
@Ice41 na jakim jesteś teraz etapie?
Przenoszę wszystko z Warszawy do Krakowa - w przyszłym tygodniu fizycznie może już będzie to załatwione. W czwartek mam ten transfer próbny z badaniem endometrium i mikrobiomem. A potem to zobaczymy. Wszystko zależy czy uda się z tych moich 5 komórek uzyskać zarodki. Tym razem chcę transferować 2 (po badaniach PGT) i jak się okaże że jest jeden, to zdecyduję się na jeszcze jedną stymulację.
 
Przenoszę wszystko z Warszawy do Krakowa - w przyszłym tygodniu fizycznie może już będzie to załatwione. W czwartek mam ten transfer próbny z badaniem endometrium i mikrobiomem. A potem to zobaczymy. Wszystko zależy czy uda się z tych moich 5 komórek uzyskać zarodki. Tym razem chcę transferować 2 (po badaniach PGT) i jak się okaże że jest jeden, to zdecyduję się na jeszcze jedną stymulację.
Bardzo się cieszę, trzymam kciuki za badanie ♡♡♡♡
 
Przenoszę wszystko z Warszawy do Krakowa - w przyszłym tygodniu fizycznie może już będzie to załatwione. W czwartek mam ten transfer próbny z badaniem endometrium i mikrobiomem. A potem to zobaczymy. Wszystko zależy czy uda się z tych moich 5 komórek uzyskać zarodki. Tym razem chcę transferować 2 (po badaniach PGT) i jak się okaże że jest jeden, to zdecyduję się na jeszcze jedną stymulację.
Uuu tu na grubo już próbujesz wycisnąć wszystkie opcje. Brawo za pomysłowość. Dwa przebadane zarodki to duża szansa na bliźniaki.
 
reklama
Do góry