reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja obejrzałam tylko moment, więc do webinaru sie nie odniosę, natomiast jesli chodzi o moje osobiste odczucia.. To jest najgorszy lekarz u jakiego byłam w całej swojej historii. Usg podczas monitoringu robił jakies 15 sekund, a cala wizyta trwała może ze 4 minuty. U tego lekarza uzyskałam również najgorsze efekty stymulacji, ale może to akurat przypadek, choc nie sądzę. Do transferu zero lekow, tylko progesteron. Zero zlecanych badań, nawet o histero nie wspomnial.
Ja tez biore tylko progesteron 🤔
 
Miałaś cykl naturalny do transferu czy byłaś na hormonach (estrofem i potem progesteron)?
Od drugiego dnia miesiączki zaczęłam przyjmowac zastrzyki stymulujące. Gdy byłam gotowa miałam punkcję. I 5 dni po niej miałam podany zarodek.

To cykl naturalny ? 🤪

Już mnie martwi ten niski estradiol. Niby jest powyżej 1500 ale nie wiele ….
 
Od drugiego dnia miesiączki zaczęłam przyjmowac zastrzyki stymulujące. Gdy byłam gotowa miałam punkcję. I 5 dni po niej miałam podany zarodek.

To cykl naturalny ? 🤪

Już mnie martwi ten niski estradiol. Niby jest powyżej 1500 ale nie wiele ….
to miałaś na cyklu świeżym czyli zaraz po stymulacji i po punkcji, dlatego masz ładny progesteron i estradiol jest wysoki
 
reklama
Do góry