reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dobrze 😁 nic mnie nie boli czasem czuje brzuch ale tragedii nie ma tylko ze ja biorę nospe i buscopan profilaktycznie 3 razy dziennie.
Chyba wolę jak nic mi nie dolega wtedy spokojniejsza jestem 🙂
Wizytę mam umówiona dopiero na następny piątek to będzie 20dpt ciekawe czy już coś zobaczę 🙂
Jutro robisz druga betę?
A u ciebie kiedy pierwsza wizyta?
Dzisiaj zrobiłam sobie test i wyszły piękne dwie kreski napatrzeć się na niego nie mogę 🥰
Ja boje się tak brać ta nospę, chociaż wiele z Was mówi ze jest w pełni bezpieczna.
Ale to lekarz Ci przepisał te leki czy sama je sobie przepisalas? 🤪

Tak jutro idę na drugą betę. Stresuje się trochę, ale tłumacze sobie, ze co ma być to będzie i nie mam wpływu na to jak to wszystko się potoczy…
A Ty idziesz robić czy dajesz sobie spokój ?

Nie mam jeszcze zaplanowanej wizyty. Lekarz mówił, ze po drugiej becie mam zadzwonić do kliniki na konsultacje telefoniczna i on przepisze mi jakieś leki. Pewnie tez wyznaczy termin pierwszej wizyty.

Jutro kolejny mój wielki dzień. Trzymajcie kciuki ✊🏻✊🏻❤️❤️
 
Ja boje się tak brać ta nospę, chociaż wiele z Was mówi ze jest w pełni bezpieczna.
Ale to lekarz Ci przepisał te leki czy sama je sobie przepisalas? 🤪

Tak jutro idę na drugą betę. Stresuje się trochę, ale tłumacze sobie, ze co ma być to będzie i nie mam wpływu na to jak to wszystko się potoczy…
A Ty idziesz robić czy dajesz sobie spokój ?

Nie mam jeszcze zaplanowanej wizyty. Lekarz mówił, ze po drugiej becie mam zadzwonić do kliniki na konsultacje telefoniczna i on przepisze mi jakieś leki. Pewnie tez wyznaczy termin pierwszej wizyty.

Jutro kolejny mój wielki dzień. Trzymajcie kciuki ✊🏻✊🏻❤️❤️
Trzymam mocno ✊✊❤️😘😘😘 będzie pięknie ❤️
 
Ja boje się tak brać ta nospę, chociaż wiele z Was mówi ze jest w pełni bezpieczna.
Ale to lekarz Ci przepisał te leki czy sama je sobie przepisalas? 🤪

Tak jutro idę na drugą betę. Stresuje się trochę, ale tłumacze sobie, ze co ma być to będzie i nie mam wpływu na to jak to wszystko się potoczy…
A Ty idziesz robić czy dajesz sobie spokój ?

Nie mam jeszcze zaplanowanej wizyty. Lekarz mówił, ze po drugiej becie mam zadzwonić do kliniki na konsultacje telefoniczna i on przepisze mi jakieś leki. Pewnie tez wyznaczy termin pierwszej wizyty.

Jutro kolejny mój wielki dzień. Trzymajcie kciuki ✊🏻✊🏻❤️❤️
Nospę przepisał mi lekarz, do pierwszej wizyty napewno mam brać co potem to nie wiem.
Na betę chyba idę choć czasami myślę że może lepiej odpuścić. Decyzję podejmę pewnie rano 😅. Tak jak piszesz co ma być to będzie 🙂
Powodzenia jutro trzymam kciuki za piękny przyrost ✊✊✊
 
reklama
Do góry