reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wyniki odebrane. Jutro ma dzwonić do mnie lekarz na konsultacje.

14.09 Beta Hcg 94,5
16.09 Beta Hcg 343,00
Progesteron 54,30
Estradiol 1608,00

Czy któraś z Was może mi powiedzieć czy ten wynik progesteronu i estradiolu jest Ok ?
Progesteron wydaje mi się być niski ….

🤍🤍
 
Wyniki odebrane. Jutro ma dzwonić do mnie lekarz na konsultacje.

14.09 Beta Hcg 94,5
16.09 Beta Hcg 343,00
Progesteron 54,30
Estradiol 1608,00

Czy któraś z Was może mi powiedzieć czy ten wynik progesteronu i estradiolu jest Ok ?
Progesteron wydaje mi się być niski ….

🤍🤍
Jeśli progesteron masz w ng to jest bardzo wysoki jeśli w innych jednostkach to podaj w jakich.
Na estradiolu się kompletnie nie znam. Beta piękna 😊
Będziesz mamą, gratuluję ♥️
 
Ale fantastyczna rozmowa, świetny lekarz... dzięki za linka!
Ja obejrzałam tylko moment, więc do webinaru sie nie odniosę, natomiast jesli chodzi o moje osobiste odczucia.. To jest najgorszy lekarz u jakiego byłam w całej swojej historii. Usg podczas monitoringu robił jakies 15 sekund, a cala wizyta trwała może ze 4 minuty. U tego lekarza uzyskałam również najgorsze efekty stymulacji, ale może to akurat przypadek, choc nie sądzę. Do transferu zero lekow, tylko progesteron. Zero zlecanych badań, nawet o histero nie wspomnial.
 
reklama
Wyniki odebrane. Jutro ma dzwonić do mnie lekarz na konsultacje.

14.09 Beta Hcg 94,5
16.09 Beta Hcg 343,00
Progesteron 54,30
Estradiol 1608,00

Czy któraś z Was może mi powiedzieć czy ten wynik progesteronu i estradiolu jest Ok ?
Progesteron wydaje mi się być niski ….

🤍🤍
ladne wyniki 🥰🥰🥰 estardiol powinien być powyżej 1500 a masz 1608 więc wszystko jak należy. Będzie bobas😍😍
 
Do góry