reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam 34 w lutym skończę 35 i też chciałam 2 zarodki i mówiłam, że mam już córkę 11 lat i że duża różnica wieku będzie i że przed 40 nie chce juz dzieci i dupa i tak się nie zgodził
Ale jestem inteligentna dopiero teraz zczailam ,że mamy ten sam rocznik ,tylko ja starsza o 3 miesiące 😉
 
reklama
Mi zależy na badaniach zarodka, bo ja > 40 lat a tam jest najtaniej i najszybciej. A jak w bocianie Wawa w soboty i niedziele z transferami?
Aaaaa rozumiem !!! Ojj nie wiem :((( A nie chciałabyś spróbować konstacji u Dr Mrugacza, moja znajoma 4 lata temu urodziła, przerobiła 5 klinik !!! Ma 45 lat teraz ??? Coś takiego i ona mówi, sluchaj jakby coś nie poszło po Twojej myśli to się z nim skontaktuj, jej się udało z nim za pierwszym razem , więc czemu by nie spróbować, sama chciałam teraz pojechac na konsultacje ale sobie odpuściłam narazie 😊 A jaki jest koszt badania u Was ?
 
Wiem, ze tak jest, ale bądźmy ludzmi. Po powrocie do 1,5 roku bym korzystała. A potem już głupio byłoby.. tym bardziej jeżeli pracodawca jest w porządku. No, ale ja nie siedzę na słuchawce.
Mam bardzo odpowiedzialną prace. Zmieszam coś z czymś i mi wybuchnie. Nie zakręcę zaworu to podtruje kolegów. Zniszczenia maszyn za miliony mniej istotne 🤣Na szczescie nasze pomyłki kończą się tylko na nas. A my zgodziliśmy się robic to co robimy. Nie mamy ubrań ochronnych a przelewamy czasem litry stężonych kwasów. Ostatnio dziewczyna wylała na siebie 50%HF reakcja szybka. Tylko poparzenie. Chyba najgorsza wtedy jest panika… Myśle, ze dlatego nie mamy dodatkowej presji. Mamy robić dobrze i bezpiecznie naszą robotę.
Ale odzież ochronna to powinniście mieć 😱
Powiem tak, u mnie karmiła dziewczyna dziecko 3 - letnie. Tzn korzystała z przerw.
Porozmawialiśmy i sama ustaliła kiedy zakończy. Ja się zgodziłam. Później przyjęłam dziewczynę z dzieckiem, ale nie wspomniała przez 4 miesiące ze karmi. Nagle gdy dostała umowę na czas nieokreślony, przyniosła zaświadczenie. Nie wypełniła wniosku a powinna, i sama skróciła sobie godziny pracy :) Wtedy rozważałam dyscyplinarkę dla niej, ale ostatecznie skończyło się na ustnym upomnieniu.
 
Aaaaa rozumiem !!! Ojj nie wiem :((( A nie chciałabyś spróbować konstacji u Dr Mrugacza, moja znajoma 4 lata temu urodziła, przerobiła 5 klinik !!! Ma 45 lat teraz ??? Coś takiego i ona mówi, sluchaj jakby coś nie poszło po Twojej myśli to się z nim skontaktuj, jej się udało z nim za pierwszym razem , więc czemu by nie spróbować, sama chciałam teraz pojechac na konsultacje ale sobie odpuściłam narazie 😊 A jaki jest koszt badania u Was ?
ja zapłaciłam prawie 6 tys za 2 zarodki (z biopsją) i każdy kolejny ponad 1 tys., a w gyncentrum w tej cenie jest 6 zarodków
Edit. chociaż mam tylko 5 komórek, stymulacji już nie chcę, więc więcej nie będzie. Ostatanio zapładniali 6 komórek, 5 się zapłodniło, a do 5 doby dotrwały 2 i właśnie 1 z nich chory. A bardzo chciałam 2 na raz.
 
No to faktycznie kiepsko, jak opisujesz nie ma pola do dogadania się.
Moja przyjaciółka tez pracuje w kauflandzie. Kiedyś fotograf obecnie matka trójki dzieci i silnie związana ze stałymi zarobkami🤣🤣🤣
Ponoć fantastyczny socjal No i zniżki na towar. Ona na mięsie pracowała to za grosze piękne tłuściutkie schabiki, udeczka wynosiła. Jak kiedyś podliczyła to te zniżki na mięso to z 800zl było. Wiesz 5 osób do wyżywienia to nie przelewki 😆
A co do powrotu do pracy. To my tez tak robiliśmy. Pierw ja na 11:00 do pracy mąż na 7:00. Odbierał syna po 15ej bo blisko było. Poza tym autem jeździ.
Jak syn był w przedszkolu a było to przedszkole w chuk daleko. To ja chodziłam na 6:00 a mąż na 8:30 -9:00 do pracy. Ja 14:30 odbierałam syna. Ale to dwa samochody były. Teraz będzie podróżowanie metrem z wozkiem bliźniaczym.
W sumie dojeżdżałam komunikacją miejską z synem po 30 min do przedszkola. To dwie stacje metra to co to dla mnie😂Bardziej szkoda mi tych biednych jeszcze nie rozbudzonych ludzi w metrze😆Krzyki moich córek wprawią ich w dobry nastrój.
hahahah no u nas tak samo w sensie ja ze jak pracujesz na mięsie albo na przecenach to wyniesiesz nie jedno po przecenie bo np woreczek się rozdarł i trzeba przecenić o 70 %bardziej opłacalna jest praca na sklepie bo zawsze gdzie pójdziesz i coś przypadkowo Ci się rozerwie a właśnie tego potrzebowałaś dziś kupić 🤣🤣🤣ja raczej takiej opcji nie mam No chyba że jest już czegoś dużo to się podziela z nami hahaha. Mi sejf musi na koniec dnai po księgowaniach i zliczeniach wyjść na zero więc nie może mi się podrzeć np 200 zł żeby je zabrać 🤣🤣🤣my mamy w chwili obecnej dwa auta ale jedno chcemy sprzedać bo i tak tym jeździmy co fotelik a tamto tylko na ryby a że teraz Odra skażona to i auto nie potrzebne 😁Grzesiek godzin pracy napewno nie zmieni bo on jest w molochu to tam tylko 6/14 albo 14/22 a nie oszukujmy się ja nie zarobię tyle co on więc jeżeli chodzi o pracę to zmiana godzin wchodzi tylko u mnie więc albo 3/4 etatu albo przejście nna kasę jako kasjerka i wtedy godziny pracy do dogadania 🤷‍♀️najchętniej bym poszła do takiej jakiejś rejestracji telefony odbierać czy coś No ale narazie nie wymyślam w styczniu 10lecie to trzeba siedzieć na dupie bo dadzą jakąś kaskę hahaha
 
Dziewczyny, jakie macie sposoby na clexane i prolutex? Po tyn pierwszym co któryś zastrzyk mam masakryczne sińce, a prolutex napiernicza 2 dni. Pomocy! Mój brzuch wygląda jak pole bitwy...
 
reklama
Do góry