reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Pati32, w którym dniu robiłaś betę? Ja planuję jutro bd 6dt. A miałaś jakieś objawy?
Ja czułam się zdecydowanie jak na okres. Bol brzucha identyczny. Bete zrobiłam w 7dpt ale to tylko dlatego że po południu byłam przypadkiem obok laboratorium, chciałam odstawić estrofem i duphaston bo niedawno dowiedziałam się że mam włókniaka w piersi i czytałam że to od hormonów. Więc chciałam zrobić betę i jak najszybciej odstawić leki. W 7dpt betę 54.9
Ogromne zaskoczenie.
Z objawów ciąży nie mam nic do tej pory 😀
 
Trzeba odpoczywać 🙂😀
Ja po pracy to głównie leżę, bo te mdłości dają mi popalić, muszę jeszcze sobie umówić wizytę do endokrynologa bo coś czuje że moje tsh poszło do góry.
Zrób najlepiej badania przed wizytą u ginekologa albo ogarnij to jeszcze przed.
Ja ogólnie od 14 lat biore euthyrox, miałam guza w tarczycy i mi usunęli. Jestem pod opieką endokrynologa od zawsze. Rok temu w sierpniu poronilam. Poszłam do endokrynologa po prostu na wizytę jak co roku. W wywiadzie wyszło co się stało.
I wtedy Pani doktor mi powiedziała, że jeśli tylko uda mi się zajść w ciążę to mam od razu zrobić badanie tsh i skontaktować się z nią. Bo endokrynolodzy inaczej patrzą na tsh niż ginekolodzy. I teraz jak tylko wyszła pozytyw a beta od razu zrobiłam tsh. 4 czerwca miałam 0.53 a 25 czerwca 1.53.
Utrzymali dawkę euthyroxu ale za 2 tygodnie badania do powtórzenia...
 
Ja czułam się zdecydowanie jak na okres. Bol brzucha identyczny. Bete zrobiłam w 7dpt ale to tylko dlatego że po południu byłam przypadkiem obok laboratorium, chciałam odstawić estrofem i duphaston bo niedawno dowiedziałam się że mam włókniaka w piersi i czytałam że to od hormonów. Więc chciałam zrobić betę i jak najszybciej odstawić leki. W 7dpt betę 54.9
Ogromne zaskoczenie.
Z objawów ciąży nie mam nic do tej pory 😀
Ja jutro jadę robić bo położna kazała mi zrobić w piątek drugi raz(3dt była pierwsza werfikacja)proga😀to jak już bd to zrobię i betę 😂 w niedzielę jedziemy na małe wakacje niby góry, ale córcia chce jechać bo zawsze tylko narty zima najwyżej ja bd leżeć i ogladac filmy😀😀ja też nie mam nic żadnych objawów może czasami brzuch na dole mnie zaboli. Ale nie robię sobie żadnych nadziei 😂😀a wręcz myślę że nic z tego dwa transfery miałam i nic.lekarz kazał mi robić imunologia, ale musimy uzbierać trochę pieniążków. Dlatego zabrałam swojego maluszka ostatniego i za rok czy dłużej bd dalej próbować 😀
 
Ja jutro jadę robić bo położna kazała mi zrobić w piątek drugi raz(3dt była pierwsza werfikacja)proga😀to jak już bd to zrobię i betę 😂 w niedzielę jedziemy na małe wakacje niby góry, ale córcia chce jechać bo zawsze tylko narty zima najwyżej ja bd leżeć i ogladac filmy😀😀ja też nie mam nic żadnych objawów może czasami brzuch na dole mnie zaboli. Ale nie robię sobie żadnych nadziei 😂😀a wręcz myślę że nic z tego dwa transfery miałam i nic.lekarz kazał mi robić imunologia, ale musimy uzbierać trochę pieniążków. Dlatego zabrałam swojego maluszka ostatniego i za rok czy dłużej bd dalej próbować 😀
Trzymam kciuki żebyś jutro bardzo mile się zaskoczyła wynikami 🥰🥰
 
reklama
Do góry