reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mnie tez bolalo ;) w krzyżu to i pozniej boli to dobry znak ;)
Ale od kiedy? Miałam transfer we wtorek o 9.30. Co chwile chodze i mam wrazenie, że papier bedzie cały we krwi mimo, że przeciez mam wysoki progesteron. Już przed chwilą prawie ryczałam. Zupełnie nie wierze, że moze się udać. Na ciążę z synkiem nic mi się początkowo nie działo zwłaszcza takiego. A te objawy co teraz mam miesoąc w miesiąc w miesiąc przed @. Wtedy już wiedziałam, że nie ma nawet sensu robic bo przyjdzie ta franca
 
No ja czytałam właśnie ze tylko z lini matki można. U mnie pcos i zero owulacji. Od koedy przyszła pierwsza miesiączka kolejna dopiero po roku. Ja to byłam wybryk natury bo w rodzinie dzieci na zawołanie. Mama musiała uważać bo „wiatropylna” nawet krótko przed menopauza zaszła w ciąże ale poroniła. A okres dostała jako 10latka 😱 i od razu mega regularny mogła zegarek pod niego ustawiać. Teraz już 52 letnia kobieta i już od 2 lat jako kobieta bez okresu
Przed chwilą nawet doczytywałam no i tak może iść po lini ojca i matki. No to podła choroba i pcha sie ze wszystkich stron. A zwlaszcza jak ma moja ciotka i jej ciotka czyli też moja rodzina to juz nawet nie mam wątpliwości. Widać jakby to szło co pokolenie. I dziwny zbieg okoliczności bo wszystkie 3 jesteśmy najstarsze. Moja siostra bez endo, ciocia ma samych braci wiec wiadomo bez ale ta jej ciocia tez tylko ona mimo 3 siostr i tez tylko 1 dziecko młodo a potem nic brak ciazy. Ciocia tez tylko 1 ma.
 
Ale od kiedy? Miałam transfer we wtorek o 9.30. Co chwile chodze i mam wrazenie, że papier bedzie cały we krwi mimo, że przeciez mam wysoki progesteron. Już przed chwilą prawie ryczałam. Zupełnie nie wierze, że moze się udać. Na ciążę z synkiem nic mi się początkowo nie działo zwłaszcza takiego. A te objawy co teraz mam miesoąc w miesiąc w miesiąc przed @. Wtedy już wiedziałam, że nie ma nawet sensu robic bo przyjdzie ta franca
Nie pamietam dokladnie ktory dzien ale na pewno jakos od początku. A takie uczucie jakby mial sie zaczac okres to nieraz i do teraz mam a przeciez juz 24tc..
 
Cześć dziewczyny,
Mam pytanko, co radzicie na mdłości we wczesnej ciąży?
Staram się pic dużo wody i unikać intensywnych zapachów, ale mało to daje 🙄
Mi pomagalo bardzo częste jedzenie małych ilości. A to gryza kanapki, dwie łyżki jogurtu itp. Nauczyłam sie, że jak mdli to muszę na siłę coś w siebie wpakować i będzie lepiej. Już przy łóżku miałam przekąski, żeby przed wstaniem coś zjeść. Jest też taka guma na mdłości dla ciężarnych i też trochę pomagala, ale muszę powiedzieć że nawet nie zużyłam całej paczki, lepiej sprawdzali mi się ciągle jedzenie. Co ciekawe mimo, że ciągle coś mielilam (jak krowa na pastwisku:p) to chudlam.
 
reklama
Ja bym też nie chciała sobie wybieeać płci. Z jednej strony w ciąży tak chce się wiedzieć czy córeczka czy synek ale nie chciałabym wybierać choć szczerze boję się miec córkę, że odziedziczy po mnie endometriozę i będę musiała patrzeć na jej ból. O tyle dobrze, że wiem jakie są objawy i że mogę szybko działać a to dużocrobi jednak no co ma być to będzie.
Płci się nie wybiera. Niektóre kliniki jak widać przekazują informację o płci, ale jak jest więcej zarodków to wybierane i tak losowo (pewnie w ramach tej samej klasy). Wybieranie płci jest niedozwolone ale to co innego jak informacja jaka ta płeć jest.
 
Do góry