reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Właśnie biore nospe 3x dziennie tą zwykłą. I jeszcze bryophyllum (polecaja zagranica na zagniezdzenie i wyciszenie) plus magnez. Mam nadzieje, że to dobrze świadczy a nie źle. Od razu mam w głowie czarne scenariusze bo jestem po poronieniach i wtedy było to uczucie, potem jak miałam zagrożoną ciążę. Nie wiem jakiś stres pourazowy chyba...
Ja mam buscopan tylko zwykły 3 razy dziennie też ma zapobiegać skurczowi macicy.
 
reklama
Właśnie biore nospe 3x dziennie tą zwykłą. I jeszcze bryophyllum (polecaja zagranica na zagniezdzenie i wyciszenie) plus magnez. Mam nadzieje, że to dobrze świadczy a nie źle. Od razu mam w głowie czarne scenariusze bo jestem po poronieniach i wtedy było to uczucie, potem jak miałam zagrożoną ciążę. Nie wiem jakiś stres pourazowy chyba...
Ja nie miałam doświadczeń z poronieniami, wiec moje emocje były ciut inne. Ja brałam nospe i magnez, po potwierdzeniu pozytywnej bety, lekarz utrzymał dawkowanie 3x nospa, 2 x magnez.
 
Ja mam buscopan tylko zwykły 3 razy dziennie też ma zapobiegać skurczowi macicy.
Buscopan to chyba to samo bo bralam zamiennie w ciazy. Nospe sobie z polski ostatnio przywiozlam a tu wlasnie buscopan jest ale ufam jakos polskiej nospie bardziej 😂😂😂 aczkolwiek szczwrze mówiąc ani po tym ani po tym nawet po dawce max nie czułam nigdy żadnego efektu
 
Ja nie miałam doświadczeń z poronieniami, wiec moje emocje były ciut inne. Ja brałam nospe i magnez, po potwierdzeniu pozytywnej bety, lekarz utrzymał dawkowanie 3x nospa, 2 x magnez.
Ja magnez i potas biore caly czas a i tak co jakies 3 msc ide na kroplowke bo mi tak spada poziom 😪 w ciazy z synkiem bralam 12 tabletek dziennie magnez+potas a i tak jeszcze 1x w miesiacu kroplówka. Musze jakas karte stałego pacjenta soru zalozyć 😂
 
Ja nie miałam doświadczeń z poronieniami, wiec moje emocje były ciut inne. Ja brałam nospe i magnez, po potwierdzeniu pozytywnej bety, lekarz utrzymał dawkowanie 3x nospa, 2 x magnez.
Ja biorę cały czas magnez z witaminą B6, bo te bóle mam praktycznie od transferu.
Brałam nospe, ale miałam po niej zgage i było mi niedobrze.
 
To często te kontrolę tsh masz, mi pewnie każe zwiększyć dawkę, ja mam hashimoto I już 3 biopsje za sobą.
Często mam kontrolę bo powiedziała mi że do poronienia tsh mogło się przyczynić, że całej winy by nie zganiala na tsh ale to też mogło mieć wpływ. Stąd teraz badania co dwa tygodnie
 
Często mam kontrolę bo powiedziała mi że do poronienia tsh mogło się przyczynić, że całej winy by nie zganiala na tsh ale to też mogło mieć wpływ. Stąd teraz badania co dwa tygodnie
To lepiej temu zapobiec, lepiej robić te badania i kontrolować poziom tsh.
Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze było❤️
Ja musze się wyczilowac bo stresuje się tym wszystkim, ale jedna myśl mnie pociesza, że zaraz urlop i jadę do Polski ❤️💚❤️
 
To lepiej temu zapobiec, lepiej robić te badania i kontrolować poziom tsh.
Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze było❤️
Ja musze się wyczilowac bo stresuje się tym wszystkim, ale jedna myśl mnie pociesza, że zaraz urlop i jadę do Polski ❤️💚❤️
Trzeba myśleć pozytywnie i dbać o siebie bo to jest najważniejsze 😀
Spokojnego urlopu życzę 😘
 
reklama
Do góry