reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam do Was pytanie, ile mniej wiecej liczyć na leki do stymulacji z refundacja ? Przeliczam już sobie wszystko koszt in vitro transferu itp i chcę zrobić sobie kosztorys ? :)
To zależy na co się leczysz ,ja mam tylko wrogi sluz ,wiec mnie leki po refundacji do stymulacji jak narazie kosztowały 115 zł
 

Załączniki

  • IMG_20220513_152346.jpg
    IMG_20220513_152346.jpg
    549 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
Jest wszystko dobrze.... Boże jak mi ulzylo... zarodek ma 6mm, serce bije 95bmp, nie ma zagrożenia poronieniem... ten drugi pęcherzyk, który był praktycznie zniknął i stąd moze byc to plamienie i krwawienie... cud ❤ choc teraz się martwię, czy te 95 uderzeń to nie za mało? 6t3d, lekarka mowila, ze prawidłowo
 
Jest wszystko dobrze.... Boże jak mi ulzylo... zarodek ma 6mm, serce bije 95bmp, nie ma zagrożenia poronieniem... ten drugi pęcherzyk, który był praktycznie zniknął i stąd moze byc to plamienie i krwawienie... cud ❤ choc teraz się martwię, czy te 95 uderzeń to nie za mało? 6t3d, lekarka mowila, ze prawidłowo
Nie martw się, skoro mówiła że jest dobrze to tak jest. Wiem, że lubimy sobie wkręcać ale nie dopuszczaj takich myśli do siebie. Trzymaj się i odpoczywajcie 🤗🤗
 
Jest wszystko dobrze.... Boże jak mi ulzylo... zarodek ma 6mm, serce bije 95bmp, nie ma zagrożenia poronieniem... ten drugi pęcherzyk, który był praktycznie zniknął i stąd moze byc to plamienie i krwawienie... cud ❤ choc teraz się martwię, czy te 95 uderzeń to nie za mało? 6t3d, lekarka mowila, ze prawidłowo

Kamień z serca... Odpoczywaj! 😍
 
reklama
Dziewczyny 22.04 miałam punkcję 2.05 dostalam okres normalny trwał 5 dni wszystko ok a od wczoraj mam plamienia dzisiaj nawet przez chwilę brzuch i plecy bolały tak jakby okresowo to nie owulacja bo robie testy i wychodzą negatywne zresztą wtedy boli mnie konkretny jajnik. Nie wiem co o tym myśleć 🤔 mam wrażenie że dostanę okres ale po 2 tygodniach to dużo za szybko myślicie ze stymulacja mogłaby mi tak cykl rozlegulowac?
 
Do góry