reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny 22.04 miałam punkcję 2.05 dostalam okres normalny trwał 5 dni wszystko ok a od wczoraj mam plamienia dzisiaj nawet przez chwilę brzuch i plecy bolały tak jakby okresowo to nie owulacja bo robie testy i wychodzą negatywne zresztą wtedy boli mnie konkretny jajnik. Nie wiem co o tym myśleć 🤔 mam wrażenie że dostanę okres ale po 2 tygodniach to dużo za szybko myślicie ze stymulacja mogłaby mi tak cykl rozlegulowac?
Nie bralas duphastonu po punkcji?
 
To zależy od tego jaki będziesz miała stan organizmu po stymulacji oraz punkcji. Jak nie będzie przeszkód to świeży a jak będzie trzeba odczekać i np transfer ma być przesunięty to już mrożony.

Ja nie wiem jak u mnie się sprawdzi in vitro bo mam aktywne ognisko endometrizy mimo zabiegu wykonanego 9 miesięcy temu. Także boje się o skuteczność tej metody ale mój lekarz jest pewien, że w lipcu będę się cieszyć ciążą. My decydujemy się na podanie dwóch zarodków. Pomagamy szczęściu ile się da.
I jak tam po wizycie ?
 
To tak dziewczyny jestem z mężem zła na lekarza bo robi nam troszkę pod górkę i ważność badań wychodzi nam na styk. W czerwcu mam mieć stymulację i punkcję. Nie wiem jak z transferem bo nic nie wspominał a ja nie pytałam. Wyszliśmy mega zdezorientowani po tej wizycie ale walczymy do końca i mam nadzieje że z datami się nam uda zmieścić w terminie ;) także będę więcej wiedziała 20.05 bo wtedy mam wizytę kolejna.

Czy robiła któraś z was USG biustu i ile na nie czekała ?

Miłego piątkowego popołudnia cieszę się z wami każdym waszym sukcesem i bijącym serduszkiem i super wynikami punkcji ;)
 
reklama
To tak dziewczyny jestem z mężem zła na lekarza bo robi nam troszkę pod górkę i ważność badań wychodzi nam na styk. W czerwcu mam mieć stymulację i punkcję. Nie wiem jak z transferem bo nic nie wspominał a ja nie pytałam. Wyszliśmy mega zdezorientowani po tej wizycie ale walczymy do końca i mam nadzieje że z datami się nam uda zmieścić w terminie ;) także będę więcej wiedziała 20.05 bo wtedy mam wizytę kolejna.

Czy robiła któraś z was USG biustu i ile na nie czekała ?

Miłego piątkowego popołudnia cieszę się z wami każdym waszym sukcesem i bijącym serduszkiem i super wynikami punkcji ;)
Usg piersi prywatnie- 2 dni czekałam na wizyte
 
Do góry