reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To tym bardziej powinna mu sie zapalić czerwona lampka 🤷🏻‍♀️

to tym bardziej nie byłabym taka pewna twoich naturalnych hormonow 🤷🏻‍♀️ U mnie niby wszystko ok w normie a jak nie brałam progesteronu to krwawiłam w ciazy
Zawsze po owolacji brałam hormony
Duphaston utrogestan estrofem, ale No jak widać coś i tak jest nie tak
 
@eij czy Ty zdajesz sobie sprawę że to już za chwileczkę ❤️❤️❤️
Nooo. Właśnie siedzę, myślę i niedowierzam 😲 ale jest mi już bardzo ciężko, stawy mi siadają, szczególnie kolana. Więc z jednej strony mimo tego całego czasu wyczekiwania boję się że nie jestem gotowa na te całe zmiany, po czym wstaję i próbuję jakoś funkcjonować i stwierdzam że jestem gotowa jak cholera byle tylko lżej było 🤣🤣🤣
 
Zawsze po owolacji brałam hormony
Duphaston utrogestan estrofem, ale No jak widać coś i tak jest nie tak
Estrofem po owulacji? A jego nie bierze sie przed na endo? Ja przy 2 poprzednich brałam duphaston a teraz biore jeszcze dodatkowo utrogestan bo w sumie nie byliśmy w 100% pewni tej owulacji bo juz pęcherzyka nie było jak dotarłam na usg 🤷🏻‍♀️ Wiec mi dorzucił tak na wszelki wypadek.
 
A progesteron badałaś?
Badałam jest niski 9 w sobotę był 11 we wtorek w co teraz już nie wierzę był 50 ale uważam że to był błąd labo bo nie możliwe by w takim tempie od soboty rosło i w takim samym spaflo. Gdzie zaznaczam jestem na cyklu sztucznym. Dziś dołożyli mi zastrzyk prolux czy jakoś tak
 
Estrofem po owulacji? A jego nie bierze sie przed na endo? Ja przy 2 poprzednich brałam duphaston a teraz biore jeszcze dodatkowo utrogestan bo w sumie nie byliśmy w 100% pewni tej owulacji bo juz pęcherzyka nie było jak dotarłam na usg 🤷🏻‍♀️ Wiec mi dorzucił tak na wszelki wypadek.
Kurde nie wiem ja to zielona jestem w tym ale zawsze to brałam po owolucji i w sumie brałam do wczoraj bo wczoraj byłam na becie
 
reklama
Do góry