reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na modyfikowane i tak jej zasmakowało ze przestała mi jesc inne rzeczy 🙈 wlasnie jestem na etapie próby odstawiania wogole od mleka bo nic innego nie chce mi jesc tylko by to mleko litrami piła 🤦🏻‍♀️ A ile mialas w sumie transferów? Za którym razem ci sie udało? I ile zrobilas karmiąc?
Ogólnie mieliśmy 9 zarodków
Pierwszy mój transfer i się udało i teraz te dwa niestety nie
Także jeszcze mamy 6 blastek
 
reklama
Jejku to mega jej posmakowało 😁 u nas mały nie chce jeść mięsa w ogóle, ogólnie zje wszystko gdzie nie ma mięsa i ryby…
W sumie miałam 3 transfery w tym 2 zrobione jak karmie
Ok tzn ze udało sie wam za pierwszym razem ❤️ Super ❤️ To mysle ze jak odstawisz to odrazu sie uda znowu 💪🏽 A ile masz jeszcze śnieżynek?
 
Ogólnie mieliśmy 9 zarodków
Pierwszy mój transfer i się udało i teraz te dwa niestety nie
Także jeszcze mamy 6 blastek
😉 widze ze odpowiadzasz na moje pytania telepatycznie hehehe super wynik mi pozwolili zapłodnić tylko 6 resztę komórek zamroziłam na wszelki wypadek ale chyba nie beda potrzebne. Nam została jeszcze jedna ale nie wiem czy sie zdecyduje 🙈 teraz mnie pytali czy chce odrazu dwójkę 😂 na sama myśl miałam stan przedzawałowy. Tak sobie mysle ze moze ten ostatni transfer zrobie wlasnie karmiąc zeby zmniejszyć szanse bo chyba nie miałabym odwagi oddac do adopcji a zniszczyć nie mozna 🤷🏻‍♀️ a powiem szczerze ze juz jestem mega zmęczona i nie wiem czy dałabym rade na 4 dziecko 🙈
 
😉 widze ze odpowiadzasz na moje pytania telepatycznie hehehe super wynik mi pozwolili zapłodnić tylko 6 resztę komórek zamroziłam na wszelki wypadek ale chyba nie beda potrzebne. Nam została jeszcze jedna ale nie wiem czy sie zdecyduje 🙈 teraz mnie pytali czy chce odrazu dwójkę 😂 na sama myśl miałam stan przedzawałowy. Tak sobie mysle ze moze ten ostatni transfer zrobie wlasnie karmiąc zeby zmniejszyć szanse bo chyba nie miałabym odwagi oddac do adopcji a zniszczyć nie mozna 🤷🏻‍♀️ a powiem szczerze ze juz jestem mega zmęczona i nie wiem czy dałabym rade na 4 dziecko 🙈
U nas tylko dlatego można było zapłodnić wszystkie ponieważ mąż jest chory przyjmuje leki które znacznie obniżają jakość nasienia.
Jejku to mi się marzy czwórka ❤️😍🙊 ale wiadomo wszystko się może zmienić bo narazie mam tylko jedno.
Ja to samo powiedziałam, ze nie umiałabym oddać do adopcji nie ma szans
 
U nas tylko dlatego można było zapłodnić wszystkie ponieważ mąż jest chory przyjmuje leki które znacznie obniżają jakość nasienia.
Jejku to mi się marzy czwórka ❤️😍🙊 ale wiadomo wszystko się może zmienić bo narazie mam tylko jedno.
Ja to samo powiedziałam, ze nie umiałabym oddać do adopcji nie ma szans
Ja to sie nawet na 5 nastawiałam 😂 ale to drugie tak mi dało popalic ze dopiero dochodzę do siebie 🙈 wszyscy mówią ze juz gorsze napewno sie nie trafi ze to niemożliwe 😂 wiec z kolejnym bedzie z górki 💃🏽 Mała ma taki temperament ze wszystkich sobie ustawiła i kazdy robi za jej niewolnika 🙈
 
Ja to sie nawet na 5 nastawiałam 😂 ale to drugie tak mi dało popalic ze dopiero dochodzę do siebie 🙈 wszyscy mówią ze juz gorsze napewno sie nie trafi ze to niemożliwe 😂 wiec z kolejnym bedzie z górki 💃🏽 Mała ma taki temperament ze wszystkich sobie ustawiła i kazdy robi za jej niewolnika 🙈
Aha czyli ogólnie tez marzyłaś o gromadce 😂 a teraz już Ci się pozmieniało 😂 u nas noce najgorsze 1473373 pobudek w nocy i brak możliwości odłożenia bo płacz
 
reklama
Do góry