reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny znów mam infekcje pochwy, no idzie się zalamac, w poniedziałek mam zrobić posiew bo musi minąć 7 dni od skończonego antybiotyku..oszaleje !!! Swędzi ,dr narwsie zaleciła proibityki ale ja probiotyki biorę cały czas .luteiny narwzie nie mogę odstawić..co ja mam zrobić,jak to złagodzić ,,
Zamieniłaś luteine na utrogestan? Ja od początku zmieniłam i jest ok
Wspolczuje… bierzesz ten estabiom mama? A sproboj moze tabletke dopochwowo lakcid forte?
 
Zamieniłaś luteine na utrogestan? Ja od początku zmieniłam i jest ok
Wspolczuje… bierzesz ten estabiom mama? A sproboj moze tabletke dopochwowo lakcid forte?
Hej narazie kupiłam briobityki dopachwowe i maść. Tego estabion nie próbowałam ale kupię..narazie nie mogę odstawić luteiny bo z uwagi na słabo dostępny proletux zamieniła mi to na inne doustne i narwzie kontroluje poziom progesteronu po zmianie ,kazała mi zrobić c posiew ale dopiero po 7 dniach od antybiotyku ..ale ja wiem że to znów grzyb 😓 narazie leczę się tym czasie mogę , mam maść z poprzedniej infekcji i smaruję jak bardzo nie wytrzymuje, dziękuję Wam wszystkim za cenne rady..naprawdę od dwóch miesięcy infekcja goni infekcje i nie mogę sobie z nimi poradzić 😓
 
Hej narazie kupiłam briobityki dopachwowe i maść. Tego estabion nie próbowałam ale kupię..narazie nie mogę odstawić luteiny bo z uwagi na słabo dostępny proletux zamieniła mi to na inne doustne i narwzie kontroluje poziom progesteronu po zmianie ,kazała mi zrobić c posiew ale dopiero po 7 dniach od antybiotyku ..ale ja wiem że to znów grzyb 😓 narazie leczę się tym czasie mogę , mam maść z poprzedniej infekcji i smaruję jak bardzo nie wytrzymuje, dziękuję Wam wszystkim za cenne rady..naprawdę od dwóch miesięcy infekcja goni infekcje i nie mogę sobie z nimi poradzić 😓
Ja maści używałam od razu po założeniu luteiny.. doktorka mówiła żeby dokładnie smarować wejście do pochwy.. nie używaj perfumowanych żeli pod prysznic itd.. najlepiej kup co delikatnego aptecznego i majtki tylko bawełniane 😘
 
Właśnie to wejście do pochwy tak swędzi,, onjakiej maści piszesz ??
Ja maści używałam od razu po założeniu luteiny.. doktorka mówiła żeby dokładnie smarować wejście do pochwy.. nie używaj perfumowanych żeli pod prysznic itd.. najlepiej kup co delikatnego aptecznego i majtki tylko bawełniane 😘
 
reklama
Do góry