reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To pewnie był sierpień? Wtedy byłam napalona. W grudniu ostrożna. Teraz? Trochę wystraszona, ale bardzo chcę być w ciąży i wierzę w mojego ostatniego mrozaka całym sercem ❤️

A jak Ty się czujesz? Jakiego mrozaczka zabierasz?
Na razie jestem spokojna. Bierzemy dwa przebadane 5.2.2 i 5.1.2. Jestem po dwóch transferach gdzie były cb. Teraz trochę nowych zaleceń. Ciężko tryskac optymizmem gdy już przeżyło się poronienie i dwie cb ( zreszta przecież sama wiesz jak jest) ale staram się :) na pewno nie zaszkodzi jak będę wierzyć, że się uda :)
 
reklama
Super :)
A lekarz Ci coś mówił ? Kiedy pierwsze USG ? Kiedy badania następne ?
Może i ja namowie mojego na cykl naturalny, po co faszerować się lekami skoro ja jeszcze nawet zarodków nie mam. A bardzo chce podejść w kolejnym cyklu.
A Wy zapladniacie i potem mrozicie wszystkie zarodki czy będziesz miała świeży transfer?
 
Mam wyniki chyba są oki[emoji846][emoji846] czekam na sms od lekarza i powinnam dziś zacząć cykl transferowy [emoji3059][emoji3059] Mam nadzieje, że stres nie przesunie mi za bardzo owulacji. Dziewczyny ile miałyście wizyt przed transferem na cyklu naturalnym? Ja na pewno będę robić testy owu. Mam w tym wprawę, więc raczej powinnam wiedzieć dokładnie kiedy będzie owulacja. I czy w dzień owu muszę być w klinice, żeby lekarz ją potwierdził? Czy on potrafi na podstawię usg określić kiedy była?
U mnie od około 8-10 dc wizyty co 2-3 dni, żeby dokładnie określić kiedy owulacja. W dzień owulacji USG wieczorem czy już pękł.
 
Mam pytanie do dziewczyn w zaawansowanej ciąży. Do którego tygodnia ciąży brałyście progesteron? Ja już nie jestem pod opieką lekarza z kliniki, a na kartce mam rozpisane do 15 tygodnia tabl. dopochwowe, a potem od 15 tyg. 2 x progesterone besins i chyba do końca ciąży bo nic nie pisze i tak się zastanawiam po co mam to brać.. Myślałam, że się pozbędę w końcu tego progesteronu, jak wykształci się łożysko.
Ja brałam do 16 tc
 
Ja brałam do 16 tc
Brałaś do końca 16 tygodnia? A potem już totalnie nic nie brałaś? , nawet duphastonu o niskiej dawce? Powiem Ci, że ja nawet nie wiem, jaki mam progesteron, badałam tylko w 7 czy 8 tygodniu, a potem dałam sobie spokój. Mam dość kłucia się.
 
Na razie jestem spokojna. Bierzemy dwa przebadane 5.2.2 i 5.1.2. Jestem po dwóch transferach gdzie były cb. Teraz trochę nowych zaleceń. Ciężko tryskac optymizmem gdy już przeżyło się poronienie i dwie cb ( zreszta przecież sama wiesz jak jest) ale staram się :) na pewno nie zaszkodzi jak będę wierzyć, że się uda :)
Trzymam kciuki 😘✊ bądź dobrej myśli, później jest większy stres 🙈
 
Brałaś do końca 16 tygodnia? A potem już totalnie nic nie brałaś? , nawet duphastonu o niskiej dawce? Powiem Ci, że ja nawet nie wiem, jaki mam progesteron, badałam tylko w 7 czy 8 tygodniu, a potem dałam sobie spokój. Mam dość kłucia się.
Ja brałam do 16tc duphaston a później luteinę dopochwowo
 
reklama
Brałaś do końca 16 tygodnia? A potem już totalnie nic nie brałaś? , nawet duphastonu o niskiej dawce? Powiem Ci, że ja nawet nie wiem, jaki mam progesteron, badałam tylko w 7 czy 8 tygodniu, a potem dałam sobie spokój. Mam dość kłucia się.
Na początku ciąży brałam luteinę podjęzykową i dopochwową w łącznej dawce 1200 mg plus estrofem 3x1. Z estrofemu zeszłam w całości w 12 tc a od 12 do końca 16 tc stopniowo schodziłam z luteiny. I jak zaczełam 17 tc to nie brałam już nic
 
Do góry