reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam wyniki chyba są oki[emoji846][emoji846] czekam na sms od lekarza i powinnam dziś zacząć cykl transferowy [emoji3059][emoji3059] Mam nadzieje, że stres nie przesunie mi za bardzo owulacji. Dziewczyny ile miałyście wizyt przed transferem na cyklu naturalnym? Ja na pewno będę robić testy owu. Mam w tym wprawę, więc raczej powinnam wiedzieć dokładnie kiedy będzie owulacja. I czy w dzień owu muszę być w klinice, żeby lekarz ją potwierdził? Czy on potrafi na podstawię usg określić kiedy była?
 
Mam pytanie do dziewczyn w zaawansowanej ciąży. Do którego tygodnia ciąży brałyście progesteron? Ja już nie jestem pod opieką lekarza z kliniki, a na kartce mam rozpisane do 15 tygodnia tabl. dopochwowe, a potem od 15 tyg. 2 x progesterone besins i chyba do końca ciąży bo nic nie pisze i tak się zastanawiam po co mam to brać.. Myślałam, że się pozbędę w końcu tego progesteronu, jak wykształci się łożysko.
 
Ojej 😢strasznie to przykre i niesprawiedliwe💔, a nie chcesz spróbować jeszcze raz? Może trzeba jeszcze poszerzyć diagnostykę z immunologii?
Chce ale to kolejny wydatek, stymulacja. Ja już wariuje związek mi się powoli sypie...
Lekarz nie ma innego pomysłu. Pytanie tylko czy na immunologię mają jakieś sposoby ? Oprócz szczepień ? Sterydy ?
Przy okazji trombofilii (mam mthfr, V Leiden heterozygoty, pai-1 homo) robiłam HLA i wyszły ok.
 
Fajnie, pamiętam jak podczytywalam forum, jeszcze się nie udzielałam a Ty podchodzilas do transferu. Byłaś pełna optymizmu :) ja też staram się być. Więc do dzieła! Idziemy po nasze dzieciaki :D
To pewnie był sierpień? Wtedy byłam napalona. W grudniu ostrożna. Teraz? Trochę wystraszona, ale bardzo chcę być w ciąży i wierzę w mojego ostatniego mrozaka całym sercem ❤️

A jak Ty się czujesz? Jakiego mrozaczka zabierasz?
 
reklama
Mam wyniki chyba są oki[emoji846][emoji846] czekam na sms od lekarza i powinnam dziś zacząć cykl transferowy [emoji3059][emoji3059] Mam nadzieje, że stres nie przesunie mi za bardzo owulacji. Dziewczyny ile miałyście wizyt przed transferem na cyklu naturalnym? Ja na pewno będę robić testy owu. Mam w tym wprawę, więc raczej powinnam wiedzieć dokładnie kiedy będzie owulacja. I czy w dzień owu muszę być w klinice, żeby lekarz ją potwierdził? Czy on potrafi na podstawię usg określić kiedy była?
Super :)
A lekarz Ci coś mówił ? Kiedy pierwsze USG ? Kiedy badania następne ?
Może i ja namowie mojego na cykl naturalny, po co faszerować się lekami skoro ja jeszcze nawet zarodków nie mam. A bardzo chce podejść w kolejnym cyklu.
 
Do góry