reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witaj:)
Ja leczę się właśnie w Invimedzie. Jestem po nieudanym transferze i przygotowuje się do kolejnej stymulacji, bo nie mam mroziakow. Mnie prowadzi dr C.ygal i szczerze to bardzo polecam. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza - tak ludzkiego. Masz wrazenie, ze rozmawiasz z koleżanka a nie lekarzem. Do tego moje wrazenia sa takie, ze zna się kobieta na rzeczy. Nawet wychwalany tutaj immunolog słynny doc P.asnik jak usłyszał kto mnie prowadzi to powiedział, ze jestem w dobrych rękach 8-) Sama klinika tez spoko, choć wiadomo, ze do drobnych szczegółów możnaby się doczepić ;) Co do laboratorium to nie mam zastrzeżeń. Jak coś to pisz i jeszcze coś podpowiem:)
Ja właśnie waham się odnośnie invitro w Kato...widzę komentarz jest z 2019..czy udało się?
 
Kochane ⭐⭐⭐
Życzę Wam Wesołych Świąt
Dużo zdrówka ,miłości zadowolenia z życia
Aby każda z Was doznała szczęścia w życiu ...
Aby ten czas był dla Was magiczny ...żeby ten koniec roku jak i początek nowego dał Wam wszystko o czym marzycie II
Całuski 🥰😘😘😘😘♥️🍀
 
reklama
Witam
Czy któreś z Pań nie potrzebuje Lutinus 100mg tabletki dopochwowe zostały mi 2 pełne nowe opakowania z datą ważności 01.2023 po in vitro więc chętnie sprzedam.
 
Do góry