reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny, jestem już po USG i bije mocno jedno ❤️. Dziś 26 dpt. Cieszę się, chociaż trochę zmartwiło mnie to, że zarodek ma 3.5 mm i wskazuję mi 6.0 tygodnia. Licząc dzień transferu i moją ostatnią miesiączkę 8.11 wskazuje mi 6.3. Lekarz kazał mi się tym nie przejmować i mówi, że jest ok ale czy na pewno 🤷‍♀️🤷‍♀️moja beta wystartowała dosyć szybko i wysoko więc liczyłam, że zarodek też będzie rósł szybko.
Po transferze mi nie liczyła doktor od miesiączki. Tez odjęła kilka dni. Jeśli lekarz mówi ze jest w porządku to nie zamartwiaj się. Gratuluje serdusKa :)
 
Po transferze mi nie liczyła doktor od miesiączki. Tez odjęła kilka dni. Jeśli lekarz mówi ze jest w porządku to nie zamartwiaj się. Gratuluje serdusKa :)
Ja miałam podany progesteron przed transferem w 14dc, czyli tak jakbym miała owulacje w 14 dc a cykl 28 dniowy, więc wyliczyłam sobie w kalkulatorze, że mam dzisiaj 6+3. Zresztą następne usg pokaże jak rozwija się zarodek, powinien rosnąć 1mm na dobę. Martwić się będę, jak następne usg pokaże jakieś nieprawidłowości. Mam tylko 1 problem, mianowicie brak lekarza prowadzącego😢a w ciągu 2 tygodni mam się zgłosić już z całą listą badań,ehh..
 
reklama
Hej mam pytanie od 1 DC mam brać Encorton estrogen itp...dzis pojawiła się krew na papierze ale to nie jest jeszcze taki normalny okres. Leki brać od dziś czy od jutta
 
Do góry