reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. Musiałam sobie zrobić przerwę od forum. Powoli wracamy do dalszych działań, tzn. czekam na okres i rozpoczynamy przygotowania do transferu ( o ile wszystko nie wypadnie w terminie świąt 🤦‍♀️). I mam do Was pytanie: czy ktoś przyjmował doustny estrofen dopochwowo przez transferem ?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Musiałam sobie zrobić przerwę od forum. Powoli wracamy do dalszych działań, tzn. czekam na okres i rozpoczynamy przygotowania do transferu ( o ile wszystko nie wypadnie w terminie świąt 🤦‍♀️). I mam do Was pytanie: czy ktoś przyjmował doustny estrofen dopochwowo przez transferem ?
Tak. Ja w momencie krwawienia doustnie. Ale jak okres minął to dopochwowo :)
 
No ja właśnie mam zacząć brać dopochwowo od 2 dc, a że w pierwszych dniach leje się ze mnie jak nie wiem co, to już się boję, jaki będzie efekt 🤷‍♀️
 
Cześć dziewczyny. Musiałam sobie zrobić przerwę od forum. Powoli wracamy do dalszych działań, tzn. czekam na okres i rozpoczynamy przygotowania do transferu ( o ile wszystko nie wypadnie w terminie świąt 🤦‍♀️). I mam do Was pytanie: czy ktoś przyjmował doustny estrofen dopochwowo przez transferem ?
Ja 🙂
 
reklama
Do góry