reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny u mnie dzisiaj 3 dpt i 1 weryfikacja. Chyba lipa co myślicie? Transfer na cyklu naturalnym. Z leków co mogą tu wpłynąć to biorę profesteron besins 200 mg x2.
Bhcg <0,1
Progesteron 35
Estradiol 31…
Nie no luzik jeszcze masz czas, mi mówił lekarz że na pierwszej weryfikacji beta w większości przypadków jest negatywna. Na drugiej ma być dwucyfrowa, jeśli na drugiej będzie zero to też są jeszcze szanse ale jakieś mikro. Niski estradiol to nic złego, pewnie dorzuca Ci estrofem, a progesteron masz piękny to dobrze rokuje.
 
Cześć dziewczyny 😊 mam pytanie już do kobiet, które rodziły sn z dodatnim GBS. Czy coś się złego stało dziecku? Czy zdąrzyłyscie na czas do szpitala i podali Wam antybiotyk? Czy związku z dodatnim GBS lekarz zalecał Wam CC?
A do dziewczyn, które są przed porodem i maja wynik dodatni to boicie się? Co o tym myślicie? Wizyte mam dopiero za tydzień, a szpital w którym będę rodzić jest 30 km od mojego domu i trochę panikuje.
To raczej nie jest dobry temat na Twoje pytanie. Spróbuj na jakimś innym wątku.
 
reklama
Nie no luzik jeszcze masz czas, mi mówił lekarz że na pierwszej weryfikacji beta w większości przypadków jest negatywna. Na drugiej ma być dwucyfrowa, jeśli na drugiej będzie zero to też są jeszcze szanse ale jakieś mikro. Niski estradiol to nic złego, pewnie dorzuca Ci estrofem, a progesteron masz piękny to dobrze rokuje.
Prog ładny bo mam leki. A co do estradiolu to mi powiedziała że jak na cykl naturalny jest okej i nie kazała nic brać 🤷‍♀️
 
Do góry