reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny u mnie dzisiaj 3 dpt i 1 weryfikacja. Chyba lipa co myślicie? Transfer na cyklu naturalnym. Z leków co mogą tu wpłynąć to biorę profesteron besins 200 mg x2.
Bhcg <0,1
Progesteron 35
Estradiol 31…
Nie patrz w ogóle na betę bo to za szybko. Nie wiem po co oni każą badać tak szybko 😤 tylko stres. Wyniki w ogóle nie wiarygodne dlatego nie stosuj się poczekaj do kolejnej . Trzymam kciuki 😉
 
reklama
Nie patrz w ogóle na betę bo to za szybko. Nie wiem po co oni każą badać tak szybko 😤 tylko stres. Wyniki w ogóle nie wiarygodne dlatego nie stosuj się poczekaj do kolejnej . Trzymam kciuki 😉
No wyniki dołujące. A co myślisz o estradiolu? Nie mam doświadczenia na cyklu naturalnym ale pamiętam że na sztucznym tego dnia miałam 199 i mówili że dużo za malo :(
 
No wyniki dołujące. A co myślisz o estradiolu? Nie mam doświadczenia na cyklu naturalnym ale pamiętam że na sztucznym tego dnia miałam 199 i mówili że dużo za malo :(
Ja też miałam na cyklu sztucznym transfer. Estradiol miałam wtedy 1110 PG/ml i lekarz nic nie mówił że za dużo. Uważam że progesteron masz ładny, jak miałam 25.
 
Dziewczyny u mnie dzisiaj 3 dpt i 1 weryfikacja. Chyba lipa co myślicie? Transfer na cyklu naturalnym. Z leków co mogą tu wpłynąć to biorę profesteron besins 200 mg x2.
Bhcg <0,1
Progesteron 35
Estradiol 31…
To za wcześnie na betę, za 2 dni powinno coś już wyjść.. Nie rozumiem, po co lekarze zlecają badania tak wcześnie 🤷‍♀️ a Ty miałaś już jakieś szczepienia przed transferem, bo z tego co pamiętam wspominałaś coś o nich.. Albo mylę osoby
 
Ja też miałam na cyklu sztucznym transfer. Estradiol miałam wtedy 1110 PG/ml i lekarz nic nie mówił że za dużo. Uważam że progesteron masz ładny, jak miałam 25.
No progesteron mnie zaskoczył bo ostatnio nawet na lekach był ciągle niski. Teraz zmienili mi leki i ładny. Nie wiem tylko jaki ten estradiol powinien być na tym naturalnym. No i czy ta beta nie powinna już coś drgnąć?
 
To za wcześnie na betę, za 2 dni powinno coś już wyjść.. Nie rozumiem, po co lekarze zlecają badania tak wcześnie 🤷‍♀️ a Ty miałaś już jakieś szczepienia przed transferem, bo z tego co pamiętam wspominałaś coś o nich.. Albo mylę osoby
No tak u mnie w klinice zlecają. A ja się grzecznie słucham. Ja się dopytywałam o allo mlr bo dostałam wyniki i słabo raczej. Ale mój lekarz powiedział że narazie nic nie będziemy robić z tym. Sama nie wiem czy to dobry pomysł. Trochę liczyłam na te szczepienia mimo że się ich boję to może to przyczyna niepowodzeń 🤷‍♀️ dr.P stwierdził że „narazie nic nie zmieniamy leki jakie są” i napisał „wynik nie jest najgorszy”.
 
Dziewczyny jesteście już po badaniu GBS? Odebrałam dziś wynik i dodatni 😥 zaczynam się martwić czy nie zaszkodzi dziecku przy porodzie naturalnym i czy zdążą na czas mi podać antybiotyk, a do szpitala mam 30km 😥
 
No progesteron mnie zaskoczył bo ostatnio nawet na lekach był ciągle niski. Teraz zmienili mi leki i ładny. Nie wiem tylko jaki ten estradiol powinien być na tym naturalnym. No i czy ta beta nie powinna już coś drgnąć?
Co do estradiolu to nie mam pojęcia. A na betę naprawdę nie patrz w ogóle. Mi sam lekarz mówił żeby absolutnie się tą pierwszą betą nie sugerować ale musiałam ją zrobić bo takie były zalecenia Kliniki
 
Co do estradiolu to nie mam pojęcia. A na betę naprawdę nie patrz w ogóle. Mi sam lekarz mówił żeby absolutnie się tą pierwszą betą nie sugerować ale musiałam ją zrobić bo takie były zalecenia Kliniki
Rozumiem :) no nic koło 16:00 zadzwonią to podpytam co i jak.
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊 mam pytanie już do kobiet, które rodziły sn z dodatnim GBS. Czy coś się złego stało dziecku? Czy zdąrzyłyscie na czas do szpitala i podali Wam antybiotyk? Czy związku z dodatnim GBS lekarz zalecał Wam CC?
A do dziewczyn, które są przed porodem i maja wynik dodatni to boicie się? Co o tym myślicie? Wizyte mam dopiero za tydzień, a szpital w którym będę rodzić jest 30 km od mojego domu i trochę panikuje.
 
Do góry