reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. Zaczynam tracic nadzieje.... 2 lata staran mieszkam w Holandi . Mam niedoczynność tarczycy ,PCOS i lewy jajowod niedrozny Zaszłam rok temu w ciążę po leku chlomid . Ale w 6 tyg poroniłam.. tak więc później miałam 5 inseminacji ale bez skutku. Skierowali nas na in vitro czekaliśmy na wizytę bo mega kolejki do in vitro I zaszłam naturalnie ale też poroniłam w 6 tyg . Podeszliśmy do in vitro 10 zarodkow . Podali mi po puncji 3 dniowego ale lipa. Teraz miałam 10 listopada 5 dniowego mrozaka robiłam testy w 7 i 8 były cienie na teście a już w 10 nic. Chyba się poddaje ..😪
 
reklama
Cześć dziewczyny. Zaczynam tracic nadzieje.... 2 lata staran mieszkam w Holandi . Mam niedoczynność tarczycy ,PCOS i lewy jajowod niedrozny Zaszłam rok temu w ciążę po leku chlomid . Ale w 6 tyg poroniłam.. tak więc później miałam 5 inseminacji ale bez skutku. Skierowali nas na in vitro czekaliśmy na wizytę bo mega kolejki do in vitro I zaszłam naturalnie ale też poroniłam w 6 tyg . Podeszliśmy do in vitro 10 zarodkow . Podali mi po puncji 3 dniowego ale lipa. Teraz miałam 10 listopada 5 dniowego mrozaka robiłam testy w 7 i 8 były cienie na teście a już w 10 nic. Chyba się poddaje ..😪
Zrobilabym przed nastepnym transferem na Twoim miejscu badania w kierunku zespolu antyfosfolipidowego i trombofilii. One moga dawac poronienia na wczesnym etapie.
 
Hej,
Co u Ciebie ??
Długo cię nie byłowj no długo mnie nie było
No długo długo
.....
Ale wracam teraz jestem na etapie badania owulacji bo tym razem na naturalnym cyklu czego jeszcze nie było
No i w środę byłam na USG i jajeczko miało 14mm
W sobotę badałam lh dziś był wynik no i jestem w fazie owulacyjnej
Dziś też badałam lh jak znajdziemy spadek przy badaniach to dzwonię i umawiamy transfer czyli jeszcze w tym lub przyszłym tygodniu przygarnę do brzuszka mrozaczka nie mogę się doczekać ale jeszcze bardziej się boję
No a z nowości to pracę zmieniłam 2.5miesiaca temu
 
No długo długo
.....
Ale wracam teraz jestem na etapie badania owulacji bo tym razem na naturalnym cyklu czego jeszcze nie było
No i w środę byłam na USG i jajeczko miało 14mm
W sobotę badałam lh dziś był wynik no i jestem w fazie owulacyjnej
Dziś też badałam lh jak znajdziemy spadek przy badaniach to dzwonię i umawiamy transfer czyli jeszcze w tym lub przyszłym tygodniu przygarnę do brzuszka mrozaczka nie mogę się doczekać ale jeszcze bardziej się boję
No a z nowości to pracę zmieniłam 2.5miesiaca temu
To będę trzymać za Ciebie kciuki ;)
Na naturalnym to zawsze mniej leków
 
reklama
Cześć dziewczyny. Zaczynam tracic nadzieje.... 2 lata staran mieszkam w Holandi . Mam niedoczynność tarczycy ,PCOS i lewy jajowod niedrozny Zaszłam rok temu w ciążę po leku chlomid . Ale w 6 tyg poroniłam.. tak więc później miałam 5 inseminacji ale bez skutku. Skierowali nas na in vitro czekaliśmy na wizytę bo mega kolejki do in vitro I zaszłam naturalnie ale też poroniłam w 6 tyg . Podeszliśmy do in vitro 10 zarodkow . Podali mi po puncji 3 dniowego ale lipa. Teraz miałam 10 listopada 5 dniowego mrozaka robiłam testy w 7 i 8 były cienie na teście a już w 10 nic. Chyba się poddaje ..😪
Ja jestem dopiero na początku drogi, ale domyślam się co możesz czuc. Nie poddawaj się. Dziewczyny tu na forum pisały ondlugich staraniach w końcu zakończonych happy endem. Życzę Ci tego.
 
Do góry