reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny. Zaczynam tracic nadzieje.... 2 lata staran mieszkam w Holandi . Mam niedoczynność tarczycy ,PCOS i lewy jajowod niedrozny Zaszłam rok temu w ciążę po leku chlomid . Ale w 6 tyg poroniłam.. tak więc później miałam 5 inseminacji ale bez skutku. Skierowali nas na in vitro czekaliśmy na wizytę bo mega kolejki do in vitro I zaszłam naturalnie ale też poroniłam w 6 tyg . Podeszliśmy do in vitro 10 zarodkow . Podali mi po puncji 3 dniowego ale lipa. Teraz miałam 10 listopada 5 dniowego mrozaka robiłam testy w 7 i 8 były cienie na teście a już w 10 nic. Chyba się poddaje ..😪
Tutaj warto zrobić badania na trombofilie i immunologie.
Najczęstsze przyczyny utraty ciąż.
Sama jestem po 2 stratach
 
reklama
Kurcze, przykre są takie wiadomości 😢a masz jeszcze jakieś mrozaki?
Niestety nie mam. To byl nasz pierwszy transfer i mieliśmy dwa zapłodnione zarodki, ponoć bardzo dobre. Lekarz postanowił o transferze obu.. Badania wszystkie ok, trzymalam się zaleceń, ale przytrafił mi się ten cholerny ból i krwawienie do otrzewnej po punkcji. Myślę, ze to przeważyło. Płakać mi sie chce, ale co zrobic.
 
Do góry