reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam strasznie dużo przypisane Gonapeptyl. 8 opakowań.
Wiec tez mnie czeka chyba długi okres stymulacji.
No i przed chwila dowiedziałam się ze mój mąż ma Covid (byliśmy szczepienie w lutym) wiec nie wiem jak to wpłynie na procedurę.
Co? Jednak? Kurcze bardzo współczuję. Akurat teraz kiedy są potrzebne najlepsze plemniki. Dbajcie tam o siebie. Covid mimo szczepień może przejdzie go bardzo łagodnie i będzie po sprawie.
 
reklama
To ja aż tyle nie miałam, chyba jakieś 4 opakowania zużyłam łącznie, ale od pewnego momentu brałam co drugi dzień.
Trochę pech z tym covidem ale jak jesteście po szczepieniu to może nie będzie tak źle. Trzymam kciuki!
Ja mam strasznie dużo przypisane Gonapeptyl. 8 opakowań.
Wiec tez mnie czeka chyba długi okres stymulacji.
No i przed chwila dowiedziałam się ze mój mąż ma Covid (byliśmy szczepienie w lutym) wiec nie wiem jak to wpłynie na procedurę.
 
Zastanawia mnie jedna rzecz.
Po biochemicznej jak wyglada cykl?
Skoro zaczelam krwawić 18 września to 18 września jest 1 dniem cyklu? Czy miesiączka po biochemicznej może przyjść kiedy sobie chce?
To 1dc, chociaż mój cykl po biochemicznej był trochę dłuższy niż zwykle. Miałam owulację, ale opóźniona o kilka dni.
 
Co? Jednak? Kurcze bardzo współczuję. Akurat teraz kiedy są potrzebne najlepsze plemniki. Dbajcie tam o siebie. Covid mimo szczepień może przejdzie go bardzo łagodnie i będzie po sprawie.
Właśnie zaczyna się coraz lepiej czuć. Temperatura spada. Zobaczymy jak to dalej będzie wyglądało.
Doktor mówił coś o mrożeniu komórek jajowych do czadu gdy jakość nasienia się podniesie.
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było nawet bardzo dawno , pewnie nawet mnie już nie pamiętacie 😉. Musiałam odpocząć od tematu bo ciagle myśleniem ciąży, ciagle ujazdy szukanie cudotwórcy doprowadziło mnie do odpuszczenia z braku sił jednakże wracam poprawiam koronę i ruszam dalej . I stad moje pytanie …. Czy są tu dziewczyny które w ostatnim czasie skorzystały z kd ?? Czy invimed w Poznaniu jest dobrym wyborem jeśli chodzi o kd ?? Na co zwrócić uwagę o co pytać i jak nastawić się psychicznie ?
 
Do góry