reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie zaczyna się coraz lepiej czuć. Temperatura spada. Zobaczymy jak to dalej będzie wyglądało.
Doktor mówił coś o mrożeniu komórek jajowych do czadu gdy jakość nasienia się podniesie.
A jest aż tak kiepska to jakość że nie starczy do in vitro? Dziewczyny tu się znają lepiej ale ja nic dobrego o mrożeniu komórek nie słyszałam. Zarodki tak ale komórki mój lekarz odradzał ale niech się wypowiedzą tu dziewczyny sama jestem tym zainteresowana.
 
A jest aż tak kiepska to jakość że nie starczy do in vitro? Dziewczyny tu się znają lepiej ale ja nic dobrego o mrożeniu komórek nie słyszałam. Zarodki tak ale komórki mój lekarz odradzał ale niech się wypowiedzą tu dziewczyny sama jestem tym zainteresowana.
Właśnie to samo mnie interesuje. Jeżeli mają mi zrobić dwa razy punkcję, to wydaje mi się, ze będą mrozić komórki. A czy taka mrożona Komorka będzie Ok ?
 
Na wyniku jest napisane : badanie potencjału oxydo-redukcyjnego w nasieniu. Jest to powiązane z testem fragmentacji DNA.
Nazywa się MIOXSIS.
Z tego co ja wiem to nie trzeba fragmentacji i potencjału stresu badać razem. Zależy czym ten stres jest wywołany. Ale tak masz rację on wpływa na uszkodzenie DNA i białek plemników i na morfologię i ruchliwość.
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było nawet bardzo dawno , pewnie nawet mnie już nie pamiętacie 😉. Musiałam odpocząć od tematu bo ciagle myśleniem ciąży, ciagle ujazdy szukanie cudotwórcy doprowadziło mnie do odpuszczenia z braku sił jednakże wracam poprawiam koronę i ruszam dalej . I stad moje pytanie …. Czy są tu dziewczyny które w ostatnim czasie skorzystały z kd ?? Czy invimed w Poznaniu jest dobrym wyborem jeśli chodzi o kd ?? Na co zwrócić uwagę o co pytać i jak nastawić się psychicznie ?
Jesteś z Poznania albo okolic?
 
reklama
Do góry