reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak. On zostaje w sypialni a ja przenoszę się do innego pokoju. Chociaż wydaje mi sie, ze na takie sroki już za późno. Mam nadzieje, ze mnie nadal chroni szczepionka.
Sluchaj możliwe jest bo moja kuzynka w małym mieszkaniu się odizolowała jak byli bez szczepień jeszcze i on spał w pokoju ona w kuchni(kawalerka) i się udało ona nie zachorowała. Ale full zwracali uwagę na wietrzenie i dezynfekcję.
 
Hej :) ja dziś jestem po wizycie i konsultacji Pani doktor stwierdziła żeby spróbować inseminacji fertil chip chociaż ja już byłam nastawiona na in vitro...Nie wiem teraz co robić ehh
 
reklama
Hej :) ja dziś jestem po wizycie i konsultacji Pani doktor stwierdziła żeby spróbować inseminacji fertil chip chociaż ja już byłam nastawiona na in vitro...Nie wiem teraz co robić ehh
Inseminacje mają niską skuteczność. Myślę, że jedna można zrobić i tyle. My daliśmy się namowic na 3 i dalej chcieli iść w inseminacje, ale odmówiłam. W naszym przypadku to była strata kasy.
 
Do góry