reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wracając do tematu diety, to mój mąż dostał zalecenia suplementacji, diety, ćwiczeń przed in vitro, żeby jak najbardziej poprawić swoje nasienie. Nie było najgorsze, ale mogłoby być lepsze. Nie pił alkoholu, nawet stara się rzucić palenie. Bardzo się wczuł. A ja zaczęłam mini przygodę z pilatesem :D
 
Jest Kropek i serduszko [emoji7]
Gratulacje !!!! Ale wysyp na wątku. Masakra [emoji3] gratuluję wszystkim dziewczynom.
Ja nie podeszłam do transferu w tym mcu bo kuwa było już po owulacji [emoji26]

Strasznie się boje kolejnego cyklu, boje się że się nie uda [emoji17] widmo porażki poraża mnie totalnie aż nie wiem czy stać czy siedzieć [emoji28] mamy ostatnia blastke [emoji2370]
 
Gratulacje !!!! Ale wysyp na wątku. Masakra [emoji3] gratuluję wszystkim dziewczynom.
Ja nie podeszłam do transferu w tym mcu bo kuwa było już po owulacji [emoji26]

Strasznie się boje kolejnego cyklu, boje się że się nie uda [emoji17] widmo porażki poraża mnie totalnie aż nie wiem czy stać czy siedzieć [emoji28] mamy ostatnia blastke [emoji2370]
Ile po owulacji miałaś USG? Bo ja jak byłam na monitoringu to też okazało się że jest po owu ale lekarz przepisał leki i transfer się odbył
 
Gratulacje !!!! Ale wysyp na wątku. Masakra [emoji3] gratuluję wszystkim dziewczynom.
Ja nie podeszłam do transferu w tym mcu bo kuwa było już po owulacji [emoji26]

Strasznie się boje kolejnego cyklu, boje się że się nie uda [emoji17] widmo porażki poraża mnie totalnie aż nie wiem czy stać czy siedzieć [emoji28] mamy ostatnia blastke [emoji2370]
Dzięki 😘 Ogarnij się Kobietko! Uspokój nerwy 😊 ale rozumiem, że się boisz, jeśli to ostatnia blastka. Przygotuj się mentalnie najlepiej jak umiesz 😊
 
Ja brałam parę tygodni primolut nor i hormon wzrostu, potem doszedł gonapeptyl. Po odstawieniu primolut przyszedł okres i nadal brałam gonapeptyl plus menopur i recovelle. Półtora tygodnia temu miałam punkcje i zaraz po punkcji zaczęłam znowu brać primolut i hormon wzrostu. Prawdopodobnie 22.10 rozpocznę kolejna stymulacje i po kolejnej punkcji mam nadzieję, że będzie transfer
Chyba tak, mam zacząć brać Gonapeptyl od 1 dc.
Jak to wyglada u Ciebie? Na jakim jesteś etapie ?
 
Na sztucznym, miałam świeży transfer po punkcji.
to jak świeży transfer po punkcji to pewnie troszkę dłużej hormony opadają niż tak jak u mnie. Myślę że cierpliwości. Dla pewności możesz zbadać czy beta spadła poniżej 2 i jeśli tak to pewnie zaraz się pojawi miesiączka i będzie można myśleć o starcie :)
 
reklama
Ja brałam parę tygodni primolut nor i hormon wzrostu, potem doszedł gonapeptyl. Po odstawieniu primolut przyszedł okres i nadal brałam gonapeptyl plus menopur i recovelle. Półtora tygodnia temu miałam punkcje i zaraz po punkcji zaczęłam znowu brać primolut i hormon wzrostu. Prawdopodobnie 22.10 rozpocznę kolejna stymulacje i po kolejnej punkcji mam nadzieję, że będzie transfer
Ja mam strasznie dużo przypisane Gonapeptyl. 8 opakowań.
Wiec tez mnie czeka chyba długi okres stymulacji.
No i przed chwila dowiedziałam się ze mój mąż ma Covid (byliśmy szczepienie w lutym) wiec nie wiem jak to wpłynie na procedurę.
 
Do góry