reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hejka, byłam dziś na USG. 1 pęcherzyk pusty a drugi z zarodkiem ale bez serduszka. No i oczywiście wielki krwiak. Jestem w 35 dpt, w 26 dpt nie miałam nawet pęcherzyka żółtkowego. Doktor z kliniki kazała odstawić leki i że absolutnie nic już z tego nie będzie, ale mam USG za 2 dni u innej dr to poczekam,może leniuch się ruszy? Serce mi pęka
Poczekaj jeszcze, ja mialam podobna sytuacje, w 30 dpt byl tylko zarodek bez serca, wtedy doktor dolaczyl mi steryd, ale za pozno moim zdaniem, serce bylo widac ok 39 dpt niestety bardzo wolno bilo a potem po tygodniu przestalo. Doktor mowil, ze mieli juz takie sytuacje i serce sie pojawialo i byla normalna ciaza.
 
reklama
Do góry