reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki . A pamiętasz może w jakich jednostkach go miałaś? Pmol czy pg? Wydaje się że w pmol
Jak się czujesz? Kiedy kolejne usg?
Właśnie sprawdziłam i miałam w pg/ml. Ale u mnie jakoś zawsze ten estradiol był wyższy niż byla ilość komórek. Nawet pytałam lekarki o to, ale tak mi pokrętnie wytłumaczyła że nic nie zrozumiałam 🤔
Czuje się dobrze, a raczej nic nie czuję 🙄. Spać już dziś nie mogłam i do jutro padnę trupem
 
Pomocy dziewczyny..
W środę mam transfer a mnie złapało zapalenie pęcherza [emoji85] co ja mogę brać??
Jeśli masz możliwość to w poniedziałek leć do lekarza po receptę na Monural. Jedna saszetka i zapalenie powinno ustąpić. Ja to zawsze profilaktycznie przed transferem brałam co by się właśnie coś nie przypałętało
 
Jeśli masz możliwość to w poniedziałek leć do lekarza po receptę na Monural. Jedna saszetka i zapalenie powinno ustąpić. Ja to zawsze profilaktycznie przed transferem brałam co by się właśnie coś nie przypałętało
Jutro mam wizytę ale dopiero o 18.30 [emoji85] myślisz, że mogę coś ogólnodostępnego kupic w aptece?
 
Miałam w pg/ml.
Mój doktorek uważa idealnie jest pobrać 10-12 komórek dojrzałych, wtedy jest wystarczająca ilość i z reguły najlepsza jakość.
Jak w pg to miałaś idealną sytuację, tak w sam raz 😊 Zgadzam się, że taka ilość komórek jest idealna i daje duży komfort psychiczny, bo wiadomo że jeszcze dużo z nich odpadnie po drodze.
 
Pomocy dziewczyny..
W środę mam transfer a mnie złapało zapalenie pęcherza [emoji85] co ja mogę brać??
O kurcze, na pewno bardzo dużo pić żeby wypłukać bakterie. Pamiętam, że dziewczyny brały monural. Dodatkowo z naturalnych rzeczy to ponoć żurawina, nasiadówki z ciepłego rumianku i wygrzewanie okolic pęcherza termoforem ( latem przy upalach chyba też 🙄 )
Mam nadzieję, że ci przejdzie do środy ✊
 
Ostatnia edycja:
Właśnie sprawdziłam i miałam w pg/ml. Ale u mnie jakoś zawsze ten estradiol był wyższy niż byla ilość komórek. Nawet pytałam lekarki o to, ale tak mi pokrętnie wytłumaczyła że nic nie zrozumiałam 🤔
Czuje się dobrze, a raczej nic nie czuję 🙄. Spać już dziś nie mogłam i do jutro padnę trupem
To faktycznie dziwna sprawa i znowu moja teoria legła w gruzach 😳😂 Ci nasi lekarze są tacy mało chętni do wyjaśnień, czasami mam wrażenie, że sami są zaskoczeni daną sytuacją.
Mogę się tylko domyśleć, że jesteś mega zestresowana. Po tylu przejściach ciężko uwierzyć, że będzie dobrze. Ale będzie Fredzioszku, będzie pięknie ❤. Niezmiennie trzymam kciuki za jutro ✊✊✊
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie proszę, bo tak czytam Was i o tych metodach zapłodnienia.. W mojej klinice nie wykonują Famsi, rozumiem, że to znowu wynalazek Invicty 😁 u mnie w Invimedzie jest znowu hbIMSI,czyli wiązanie dojrzałych plemników z hialuronianem, czyli tak jak Famsi.. Rozumiem, że obie metody mają takie samo zastosowanie, dobrze kumam? 😁
 
Do góry