reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny,

Co mnie dzisiaj spotkało, nawet nie wiem jak to opisać.

2 tygodnie temu (6tc) miałam wizytę, widziałam ❤ bijące, potwierdzili mi jeden zarodek i wyznaczyli datę porodu i odesłali już do innego lekarza. Czytając forum i widząc różne wpisy nie chałam jeszcze szukać docelowego ginekologa, więc umówiłam się na wizytę z jednym ginem z kliniki.

Dzisiaj idę radośnie na wizytę, a Pani ginekolog mówi, że widzi 3 pęcherzyki i żadnego ❤ Ja płaczę, mówię jak to przecież ja je widziałam i to bardzo, bardzo dokładnie, a ona mi mówi, że z tego jednego gdzie było serce mogły się nagle zrobić 2 😲🤔
Ja się pytam ale jak to jest w ogóle możliwe, to się wydaje mega dziwne. I ja chcę zobaczyć ❤, które już widziałam, a nie czarne dziury 😭😭😭

Czy Wy coś z tego rozumiecie? Ja jestem załamana, wyniki hormonów z dzisiaj beta 128 000, prog 61, est 1500.
Błagam piszcie, że jestem w ciąży i wszytsko bedzie dobrze 😭😭
Cholera przykre to i dziwne.. Słyszałam, że zarodek może się podzielić ale, że aż tak.. I nagle serduszka nie ma.. Chyba skontrolowałabym to na dniach jeszcze z innym lekarzem.
 
reklama
To moja 2 stymulacja ale pierwszą miałam trzy lata temu i byłam stymulowana innymi lekami wtedy i tak mogłam zapłodnić tylko 6 komórek więc tak byłam prowadzona żeby nie było zbyt dużo pęcherzyków ale jakiś szybciej rosły [emoji17][emoji17][emoji17] Lekarz twierdzi że dobrze odpowiedziałem na stymulację bo mamy dużo pęcherzyków jakieś 12 na obu jajnikach i że potrzebują więcej czasu żeby urosnąć ale ile to jeszcze może potrwać bo ja już mam po mały dość [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] A jak długo trwała Twoja stymulacja bo Ty to miałaś bardzo dużo komórek jak dobrze kojarzę?
Spokojnie 😉 każda stymulacja jest inna i każdy organizm inaczej reaguje. Moja stymulacja trwała 8 dni i miałam 21 pecherzykow i 15 dojrzałych komórek. A jeśli dobrze pamietam to Netiaskitchen miała stymulację 18 dni tak się to przedłużało - i po tej długiej stymulacji świeży transfer i odrazu udany 😉😉
 
Moja stymulacja trwała 10 dni, przyjmowałam rano Gonapeptyl a wieczorem Menopur 150. Miałam 22 pęcherzyki
Ja dziś mam właśnie 10ds i strasznie liczyłam że pęcherzyki urosły i wyznacza termin punkcji [emoji17][emoji17][emoji17] ale cóż trzeba brać to co jest, może jeszcze będzie dobrze [emoji3064][emoji3064] A Ty kiedy masz wizytę bo w tym cyklu transfer??
 
Kochana rób co lekarz mów, cierpliwości , moja stymulacja trwała 4,5 tygodnia , w pierwszych tygodniach stymulacji pęcherzyki nie rosły w ogóle , dopiero poźniej zaczęły , wiem że to męczące , ale warto się poświęcić prawda?! Głowa do góry, będzie dobrze 😘
Dokładnie, tym bardziej że każdy organizm jest inny, ważne że wszystko odbywa się pod opieką lekarza, masz na bieżąco badane hormony i robione USG. Będzie dobrze
 
Hej Dziewczyny,

Co mnie dzisiaj spotkało, nawet nie wiem jak to opisać.

2 tygodnie temu (6tc) miałam wizytę, widziałam ❤ bijące, potwierdzili mi jeden zarodek i wyznaczyli datę porodu i odesłali już do innego lekarza. Czytając forum i widząc różne wpisy nie chałam jeszcze szukać docelowego ginekologa, więc umówiłam się na wizytę z jednym ginem z kliniki.

Dzisiaj idę radośnie na wizytę, a Pani ginekolog mówi, że widzi 3 pęcherzyki i żadnego ❤ Ja płaczę, mówię jak to przecież ja je widziałam i to bardzo, bardzo dokładnie, a ona mi mówi, że z tego jednego gdzie było serce mogły się nagle zrobić 2 😲🤔
Ja się pytam ale jak to jest w ogóle możliwe, to się wydaje mega dziwne. I ja chcę zobaczyć ❤, które już widziałam, a nie czarne dziury 😭😭😭

Czy Wy coś z tego rozumiecie? Ja jestem załamana, wyniki hormonów z dzisiaj beta 128 000, prog 61, est 1500.
Błagam piszcie, że jestem w ciąży i wszytsko bedzie dobrze 😭😭
Mój mózg tego nie ogarnia, jak to zrobiły się dwa ? a to serduszko gdzie? nie kumam, nie możesz pójść do poprzedniego lekarza na usg? Dziwne gadanie pani doktor zwłaszcza jak już widziałaś serce dziecka, a poza tym to chyba w 8tc nie powstaje kolejny pęcherzyk płodowy z tego co mi wiadomo, kiedy wyniki hormonów??
 
Kochana rób co lekarz mów, cierpliwości , moja stymulacja trwała 4,5 tygodnia , w pierwszych tygodniach stymulacji pęcherzyki nie rosły w ogóle , dopiero poźniej zaczęły , wiem że to męczące , ale warto się poświęcić prawda?! Głowa do góry, będzie dobrze [emoji8]
5 tygodni przyjmowałam leki do stymulacji ? Jak dobrze kojarzę to u Ciebie zakończyło się to ciążą?
 
Hej Dziewczyny,

Co mnie dzisiaj spotkało, nawet nie wiem jak to opisać.

2 tygodnie temu (6tc) miałam wizytę, widziałam ❤ bijące, potwierdzili mi jeden zarodek i wyznaczyli datę porodu i odesłali już do innego lekarza. Czytając forum i widząc różne wpisy nie chałam jeszcze szukać docelowego ginekologa, więc umówiłam się na wizytę z jednym ginem z kliniki.

Dzisiaj idę radośnie na wizytę, a Pani ginekolog mówi, że widzi 3 pęcherzyki i żadnego ❤ Ja płaczę, mówię jak to przecież ja je widziałam i to bardzo, bardzo dokładnie, a ona mi mówi, że z tego jednego gdzie było serce mogły się nagle zrobić 2 😲🤔
Ja się pytam ale jak to jest w ogóle możliwe, to się wydaje mega dziwne. I ja chcę zobaczyć ❤, które już widziałam, a nie czarne dziury 😭😭😭

Czy Wy coś z tego rozumiecie? Ja jestem załamana, wyniki hormonów z dzisiaj beta 128 000, prog 61, est 1500.
Błagam piszcie, że jestem w ciąży i wszytsko bedzie dobrze 😭😭
Ja bym skonsultowala to jeszcze z jednym lekarzem ale nie mówiąc mu co poprzedni powiedzieli.
 
Ja dziś mam właśnie 10ds i strasznie liczyłam że pęcherzyki urosły i wyznacza termin punkcji [emoji17][emoji17][emoji17] ale cóż trzeba brać to co jest, może jeszcze będzie dobrze [emoji3064][emoji3064] A Ty kiedy masz wizytę bo w tym cyklu transfer??
W piątek mam wizytę, to będzie mój 4 dc, pewnie jeszcze raz będę musiała jechać koło 11 dc na hormony i wtedy zobaczymy jak sytuacja wygląda
 
Spokojnie [emoji6] każda stymulacja jest inna i każdy organizm inaczej reaguje. Moja stymulacja trwała 8 dni i miałam 21 pecherzykow i 15 dojrzałych komórek. A jeśli dobrze pamietam to Netiaskitchen miała stymulację 18 dni tak się to przedłużało - i po tej długiej stymulacji świeży transfer i odrazu udany [emoji6][emoji6]
Wow 18 dni stymulacji [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] dzięki że to napisałaś bo może moje komórki też tyle potrzebują Dałaś nadzieję że może być jeszcze dobrze [emoji3064][emoji3064][emoji3064]
 
reklama
Właśnie wyszłam z wizyty i jestem załamana mam sporo pęcherzyków ale nie chcą rosnąć od ostatniej wizyty w poniedziałek podrosły o 2-3mm którąś z Was tak miała? To już 10ds i końca nie widać nawet nie wiadomo kiedy punkcji mogę się spodziewać [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] jestem już strasznie zmęczona ta stymulacja [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] Już sama nie wiem czego mogę się spodziewać po tej stymulacji [emoji3064][emoji3064][emoji3064][emoji3064]
Wiesz co... Mi też powoli dojrzewały, moje amh 4 i lekarz wystartował z niską dawką leku, na pierwszej wizycie powiedział, że trochę rosną za wolno i trzeba podkręcić śrubę, przedłużył stymulację i finalnie 22 komórki i 15 dojrzałych...takze musisz uzbroić się w cierpliwość 😘
 
Do góry