reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oh Kochana pamiętam Cię i bardzo kibicowałam. Mam nadzieję, że kolejny transfer będzie już tym, który spełni wasze marzenia.

Na pytanie nie odpowiem, bo się niestety na tym nie znam.

Super że walczysz i ode mnie masz ogromne kciuki!
No widzę że się nie poddajesz i walczysz😁obyśmy wszystkie się doczekały...
 
Bardzo mi przykro, że znowu się nie udało 💔💔💔
Skoro lekarka coś zasugerowała to raczej bym to robiła. Przy tylu niepowodzeniach trzeba szukać gdzie leży problem bo implantacja jest a potem coś się dzieje.
Powodzenia, oby 2 pozostałe śnieżynki przyniosły upragnione ciąże ✊😘
No właśnie przy 3 na 3 transferach beta ruszyla...ja po kilku laparoskopiach i ciąży pozamacicznej bez jednego jajowodu. Więc może chodzi o te zrosty... ☹️
 
Właśnie wyszłam z wizyty i jestem załamana mam sporo pęcherzyków ale nie chcą rosnąć od ostatniej wizyty w poniedziałek podrosły o 2-3mm którąś z Was tak miała? To już 10ds i końca nie widać nawet nie wiadomo kiedy punkcji mogę się spodziewać [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] jestem już strasznie zmęczona ta stymulacja [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] Już sama nie wiem czego mogę się spodziewać po tej stymulacji [emoji3064][emoji3064][emoji3064][emoji3064]
 
Właśnie wyszłam z wizyty i jestem załamana mam sporo pęcherzyków ale nie chcą rosnąć od ostatniej wizyty w poniedziałek podrosły o 2-3mm którąś z Was tak miała? To już 10ds i końca nie widać nawet nie wiadomo kiedy punkcji mogę się spodziewać [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] jestem już strasznie zmęczona ta stymulacja [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] Już sama nie wiem czego mogę się spodziewać po tej stymulacji [emoji3064][emoji3064][emoji3064][emoji3064]
A lekarz co na to? To Twoja pierwsza stymulacja? Może leki nieodpowiednie, albo w zbyt małej dawce. Lekarz ma na to jakieś wytłumaczenie?
 
Hej Dziewczyny,

Co mnie dzisiaj spotkało, nawet nie wiem jak to opisać.

2 tygodnie temu (6tc) miałam wizytę, widziałam ❤ bijące, potwierdzili mi jeden zarodek i wyznaczyli datę porodu i odesłali już do innego lekarza. Czytając forum i widząc różne wpisy nie chałam jeszcze szukać docelowego ginekologa, więc umówiłam się na wizytę z jednym ginem z kliniki.

Dzisiaj idę radośnie na wizytę, a Pani ginekolog mówi, że widzi 3 pęcherzyki i żadnego ❤ Ja płaczę, mówię jak to przecież ja je widziałam i to bardzo, bardzo dokładnie, a ona mi mówi, że z tego jednego gdzie było serce mogły się nagle zrobić 2 😲🤔
Ja się pytam ale jak to jest w ogóle możliwe, to się wydaje mega dziwne. I ja chcę zobaczyć ❤, które już widziałam, a nie czarne dziury 😭😭😭

Czy Wy coś z tego rozumiecie? Ja jestem załamana, wyniki hormonów z dzisiaj beta 128 000, prog 61, est 1500.
Błagam piszcie, że jestem w ciąży i wszytsko bedzie dobrze 😭😭
 
Ostatnia edycja:
A lekarz co na to? To Twoja pierwsza stymulacja? Może leki nieodpowiednie, albo w zbyt małej dawce. Lekarz ma na to jakieś wytłumaczenie?
To moja 2 stymulacja ale pierwszą miałam trzy lata temu i byłam stymulowana innymi lekami wtedy i tak mogłam zapłodnić tylko 6 komórek więc tak byłam prowadzona żeby nie było zbyt dużo pęcherzyków ale jakiś szybciej rosły [emoji17][emoji17][emoji17] Lekarz twierdzi że dobrze odpowiedziałem na stymulację bo mamy dużo pęcherzyków jakieś 12 na obu jajnikach i że potrzebują więcej czasu żeby urosnąć ale ile to jeszcze może potrwać bo ja już mam po mały dość [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] A jak długo trwała Twoja stymulacja bo Ty to miałaś bardzo dużo komórek jak dobrze kojarzę?
 
To moja 2 stymulacja ale pierwszą miałam trzy lata temu i byłam stymulowana innymi lekami wtedy i tak mogłam zapłodnić tylko 6 komórek więc tak byłam prowadzona żeby nie było zbyt dużo pęcherzyków ale jakiś szybciej rosły [emoji17][emoji17][emoji17] Lekarz twierdzi że dobrze odpowiedziałem na stymulację bo mamy dużo pęcherzyków jakieś 12 na obu jajnikach i że potrzebują więcej czasu żeby urosnąć ale ile to jeszcze może potrwać bo ja już mam po mały dość [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] A jak długo trwała Twoja stymulacja bo Ty to miałaś bardzo dużo komórek jak dobrze kojarzę?
Moja stymulacja trwała 10 dni, przyjmowałam rano Gonapeptyl a wieczorem Menopur 150. Miałam 22 pęcherzyki
 
reklama
Właśnie wyszłam z wizyty i jestem załamana mam sporo pęcherzyków ale nie chcą rosnąć od ostatniej wizyty w poniedziałek podrosły o 2-3mm którąś z Was tak miała? To już 10ds i końca nie widać nawet nie wiadomo kiedy punkcji mogę się spodziewać [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] jestem już strasznie zmęczona ta stymulacja [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] Już sama nie wiem czego mogę się spodziewać po tej stymulacji [emoji3064][emoji3064][emoji3064][emoji3064]
Kochana rób co lekarz mów, cierpliwości , moja stymulacja trwała 4,5 tygodnia , w pierwszych tygodniach stymulacji pęcherzyki nie rosły w ogóle , dopiero poźniej zaczęły , wiem że to męczące , ale warto się poświęcić prawda?! Głowa do góry, będzie dobrze 😘
 
Do góry