reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurła a dlaczego nie podali tej muroli? Nie pojmuję takich decyzji. Skoro podali słaby zarodek mogli podać jeszcze murole. Trzymam kciuki, już widziałam tutaj różne przypadki, znajoma ma synka z muroli a niby zarodek był opóźniony.
Nawet mi do głowy nie przyszło, że tak można.. chciałoby się powiedzieć, że na przyszłość będziemy mądrzejsi, ale nie wiem, czy damy radę finansowo z kolejną procedurą. No cóż, może jeszcze jest szansa.
 
reklama
Nawet mi do głowy nie przyszło, że tak można.. chciałoby się powiedzieć, że na przyszłość będziemy mądrzejsi, ale nie wiem, czy damy radę finansowo z kolejną procedurą. No cóż, może jeszcze jest szansa.
Właśnie o finanse tutaj chodzi. Jeśli z muroli będzie słaby zarodek, pójdzie do mrożenia, wydacie kasę za mrożenie i przechowywanie, potem transfer. Ostatecznie macie pół kolejnej procedury. Tymczasem nie martw się na zapas, każda blastka ma potencjał do zapoczątkowania ciąży.
 
Jestem po transferze. Podali mi zarodek, niestety słaby. Drugi jest w stadium moruli. Nie wiadomo, czy jeszcze się rozwinie, raczej mam się nastawić, że nie. Poza tym nie wiem nic. Kiedy na jakąś wizytę mam przyjść, kiedy mam coś badać. Pielęgniarka mi tylko powiedziała, że za 7 dni mogę zrobić betę. I nie wiem, czy ona ma być wiążącą czy jak? Dziś tam było jak na taśmociągu. Nikt nie miał na nic czasu. No i nie wiem. Jakoś tak czuję się smutna, nie wesoła. Jest tylko ta jedna szansa, a nie wygląda optymistycznie :(
Wbrew pozorom te zarodki nie koniecznie są stracone.
Przeszłam dwie pełne procedury ICSI. Miałam pięć transferów i w tym ten ostatni z dwoma najmniej rokującymi zarodkami. Moje ostatnie dwa podali mi właśnie podczas mojego piątego transferu. Dziś jestem 22+0 w ciąży z moją dziewczynką. Nie wierzyłam że się uda a tu proszę.
Tobie życzę tego samego! Nie poddawaj się dziewczyno!
 
Jestem po transferze. Podali mi zarodek, niestety słaby. Drugi jest w stadium moruli. Nie wiadomo, czy jeszcze się rozwinie, raczej mam się nastawić, że nie. Poza tym nie wiem nic. Kiedy na jakąś wizytę mam przyjść, kiedy mam coś badać. Pielęgniarka mi tylko powiedziała, że za 7 dni mogę zrobić betę. I nie wiem, czy ona ma być wiążącą czy jak? Dziś tam było jak na taśmociągu. Nikt nie miał na nic czasu. No i nie wiem. Jakoś tak czuję się smutna, nie wesoła. Jest tylko ta jedna szansa, a nie wygląda optymistycznie :(
Stres cię zjada.
Słabo, że w klinice takie podejście. Za takie pieniądze to mogli by zadbać o komfort pacjentki.
7 dpt powinna już beta wyjść.
Trzymam kciuki ✊ za transfer i za jednego zarodeczka , który walczy.
 
Ja też nigdy nie widziałam, to nie jest standard, że to pokazują. Chyba tylko w novum to pokazują. Jedyne co widziałam to podanie zarodka na usg w trakcie transferu
U mnie daja zdjecie i pena z filmikiem z rozwoju Twojego zarodka, bo sa monitorowane 24h na dobe. No i przy transferze tez widzisz wsytsko, a po nim włączają relaksujacs muzyke i zostawiaja pare na 15min sama, zeby dac troche prywatnosci.
 
Ja po transferze leżałam 2h. W poprzedniej klinice było 10 minut i do domu
U mnie daja zdjecie i pena z filmikiem z rozwoju Twojego zarodka, bo sa monitorowane 24h na dobe. No i przy transferze tez widzisz wsytsko, a po nim włączają relaksujacs muzyke i zostawiaja pare na 15min sama, zeby dac troche prywatnosci.
 
Ja już z kropkiem w domu 🥳 Podano zarodek 4AB i dwa 4AB poszły do mrożenia. Pierwsza beta 13.07
Obecnie mam przepisane
Luteina 100mg dopochwowa 3x2
Luteina 50mg 3x2
Estrofem 2mg 3x1
Encorton 5mg 1 rano 1/2 o 12
Neoparin 40mg 1x1
Mówili mi ze nospe mam brac w razie dolegliwości bólowych, myślicie ze powinnam ją brac 3x1?
 
reklama
Do góry