reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja po transferze leżałam 2h. W poprzedniej klinice było 10 minut i do domu
ja w zasadzie chwilkę po podaniu poszłam siku, bo lekarz się spóźnił na transfer, a ja miałam tak pełny pęcherz, że aż mnie bolało. Także nie ma reguły i chyba nie do końca to leżenie po transferze ma wpływ na zagnieżdżenie - no w sumie na pewno na psychikę ma:)
 
reklama
A ja uważam, że jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi. W nowej klinice nawet nie pozwoli mi wstać z fotela tylko przenosili od razu na łóżko.
ja w zasadzie chwilkę po podaniu poszłam siku, bo lekarz się spóźnił na transfer, a ja miałam tak pełny pęcherz, że aż mnie bolało. Także nie ma reguły i chyba nie do końca to leżenie po transferze ma wpływ na zagnieżdżenie - no w sumie na pewno na psychikę ma:)
 
Nawet mi do głowy nie przyszło, że tak można.. chciałoby się powiedzieć, że na przyszłość będziemy mądrzejsi, ale nie wiem, czy damy radę finansowo z kolejną procedurą. No cóż, może jeszcze jest szansa.
A jaki jest opis tego podanego malenstwa?? Ten morfologiczny?
Nie martw sie na zapas❤️❤️❤️ Moze byc z tego piekna dzidzia!! Tego Ci zycze!
 
Ja też nigdy nie widziałam, to nie jest standard, że to pokazują. Chyba tylko w novum to pokazują. Jedyne co widziałam to podanie zarodka na usg w trakcie transferu
Mi teraz pokazali zdjecia wszystkich trzech:) i podczas usg widzialam jak podaja go. Potem lezenie na sali ile mam ochote, okolo 10 minut
Ale.. bez zbednego spinania sie uwazam. On nie wypadnie, jesli byl dobrze podany.😄
 
@motylek24 trzymam ✊ Juz nie długo kropek zrobi sobie nowy domek u Cb w brzuszku ❤️❤️❤️
@Brakujemiwiary jaka imunolog wybrałaś?
@Gonia0605 co u Ciebie słychać jak się trzymasz? Co porabiasz?
Kochana panią Dr. Pajdas czytalam opinie i myślę że dobrze wybrałam... Czas pokaże mam nadzieję że bie będę musiała żałować decyzji,🙈 to też pani Dr. Z polecenia
 
reklama
Do góry