reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powinnaś uspokoić się, najważniejsze serduszko bije, ciąża się rozwija. Na nic więcej nie masz wpływu, możesz tylko odpoczywać, prowadzić żywot leniwej królowej. Najgorszy scenariusz się nie spełnił, weź oddech, odpal film i nie czytaj głupot w necie.
Najgorsze jest wiesz to rozkładanie wszystkiego na czynniki pierwsze 🙄 staram się ogarnąć
 
"Francja wprowadza refundację in vitro dla każdej kobiety, która potrzebuje tej metody, by mieć dziecko. W tym czasie polscy lekarze cieszą się, że PiS jeszcze nie zakazał nam in vitro w ogóle
REKLAMA


Po dwóch latach debaty francuski parlament przyjął ustawę bioetyczną, która daje dostęp do refundowanego leczenia metodą in vitro wszystkim kobietom.
Wszystkim, czyli mężatkom, będącym w związkach partnerskich, w związkach nieheteronormatywnych, singielkom. Obowiązuje jednak cezura wieku: na razie stanęło na 43 latach. "
Czemu to nie u nas :(
 
A No i wzięłam dzisiaj pierwsza dawke pfizera i jak narazie nic mi się nie dzieje wiec mam nadzieje ze już tak zostanie 😜nawet ręka mnie nie boli🙂ale po szczepieniu siedziałam 30 min w przychodni ze względu na to ze mam alergie astmę i atopowe zapalenie skory
Mnie po Pfizerze bolała ręką w nocy dopiero,masakra była 🧟
 
reklama
@Brakujemiwiary Aniu! Jesteś bohaterka! Jestem z Cb dumna 😁 jesteś naszym małym detektywem Monkiem 😍 na imunologie zazwyczaj i tak dają accofil / szczepienia limfocytami. Z szczepieniami masz tylko możliwość Kraków albo Łódź.
A tak btw. Byłaś w Krakowie i czemu nie zawitałaś do mnie?
 
Do góry