reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Najgorsze jest wiesz to rozkładanie wszystkiego na czynniki pierwsze 🙄 staram się ogarnąć
Niestety mamy zryte berety , a jeszcze jak ktoś coś powie to koniec świata. Ja bym ufała lekarzowi z kliniki, sama widziałaś, ciąża jest, serduszko bije. Teraz mamuśka ze dwa tygodnie wytrzymaj, albo chociaż tydzień, odwiedź swojego dzieciaka na USG, mnie to bardzo uspokajało, obraz rozwijającej się ciąży to miod na nasze znerwicowane serca. Miałam plamienia kilka tygodni, początkowo mojego dzieciaka co dwa tygodnie musiałam widzieć 😍 mniej więcej po tygodniu znów myślałam chyba jest coś źle, muszę sprawdzić hehe. Nawet moja ginekolog nie protestowała, za to ją lubię, słucha pacjentek, nawet jeśli to wariatki😛
 
"Francja wprowadza refundację in vitro dla każdej kobiety, która potrzebuje tej metody, by mieć dziecko. W tym czasie polscy lekarze cieszą się, że PiS jeszcze nie zakazał nam in vitro w ogóle
REKLAMA


Po dwóch latach debaty francuski parlament przyjął ustawę bioetyczną, która daje dostęp do refundowanego leczenia metodą in vitro wszystkim kobietom.
Wszystkim, czyli mężatkom, będącym w związkach partnerskich, w związkach nieheteronormatywnych, singielkom. Obowiązuje jednak cezura wieku: na razie stanęło na 43 latach. "
Czemu to nie u nas :(
U nas już niedługo będą wsadzić za kratki za invitro...
A No i wzięłam dzisiaj pierwsza dawke pfizera i jak narazie nic mi się nie dzieje wiec mam nadzieje ze już tak zostanie 😜nawet ręka mnie nie boli🙂ale po szczepieniu siedziałam 30 min w przychodni ze względu na to ze mam alergie astmę i atopowe zapalenie skory
Po pierwszej jest generalnie dobrze. To podobno po 2 gorzej.
Mnie po Pfizerze bolała ręką w nocy dopiero,masakra była 🧟
Dobrze ze tylko tyle.

U mówiłam się na 4 weryfikację na 8 lipca. Także proszę o dopisanie do kalendarza.
 
"Francja wprowadza refundację in vitro dla każdej kobiety, która potrzebuje tej metody, by mieć dziecko. W tym czasie polscy lekarze cieszą się, że PiS jeszcze nie zakazał nam in vitro w ogóle
REKLAMA


Po dwóch latach debaty francuski parlament przyjął ustawę bioetyczną, która daje dostęp do refundowanego leczenia metodą in vitro wszystkim kobietom.
Wszystkim, czyli mężatkom, będącym w związkach partnerskich, w związkach nieheteronormatywnych, singielkom. Obowiązuje jednak cezura wieku: na razie stanęło na 43 latach. "
Czemu to nie u nas :(
U nas coś złego dzieje się w tym temacie, ludzie którzy nie przechodzą przez ból niepłodności kompletnie tego nie rozumieją. Cześć wręcz twierdzi, a ja nie chcę płacić składek na in vitro. Całe szczęście jeszcze leki do stymulacji są refundowane. Jedyne co możemy zrobić to nie głosować wiecie na kogo.
 
U nas coś złego dzieje się w tym temacie, ludzie którzy nie przechodzą przez ból niepłodności kompletnie tego nie rozumieją. Cześć wręcz twierdzi, a ja nie chcę płacić składek na in vitro. Całe szczęście jeszcze leki do stymulacji są refundowane. Jedyne co możemy zrobić to nie głosować wiecie na kogo.
tak rozwalaja mnie i jeszcze tekstu zeby adoptowac, albo w przypadku nawracajacych poronien probowac do skutku kosztem swoje zdrowia:( a kazdy z tych madrsli ma swoje biologiczne, zdrowe dziecko, ale innym to by radzili
 
A No i wzięłam dzisiaj pierwsza dawke pfizera i jak narazie nic mi się nie dzieje wiec mam nadzieje ze już tak zostanie 😜nawet ręka mnie nie boli🙂ale po szczepieniu siedziałam 30 min w przychodni ze względu na to ze mam alergie astmę i atopowe zapalenie skory
Po pierwszej dawce większość moich znajomych i z rodziny czuli się dobrze bez żadnych objawów, po drugiej ścięło z nóg, gorączka, bóle mięśni itp.ale tylko przez 1 dzień, nie pisze żeby Cię straszyć tylko ewentualnie przygotować, że może tak być ale szybko mija . Ta pierwsza ich dawka to chyba na zachętę 😁
 
"Francja wprowadza refundację in vitro dla każdej kobiety, która potrzebuje tej metody, by mieć dziecko. W tym czasie polscy lekarze cieszą się, że PiS jeszcze nie zakazał nam in vitro w ogóle
REKLAMA


Po dwóch latach debaty francuski parlament przyjął ustawę bioetyczną, która daje dostęp do refundowanego leczenia metodą in vitro wszystkim kobietom.
Wszystkim, czyli mężatkom, będącym w związkach partnerskich, w związkach nieheteronormatywnych, singielkom. Obowiązuje jednak cezura wieku: na razie stanęło na 43 latach. "
Czemu to nie u nas :(
No żal, że w Polsce tak się dzieje😪.. Tych PISiorów to należałoby wy*ebać z rządu na zbity pysk 😠osobiście utopiłabym ich w łyżcze wody, gdyby się tylko dało 😡 jeszcze trochę to cofniemy się do średniowiecza przez tych palantów
 
reklama
Po pierwszej dawce większość moich znajomych i z rodziny czuli się dobrze bez żadnych objawów, po drugiej ścięło z nóg, gorączka, bóle mięśni itp.ale tylko przez 1 dzień, nie pisze żeby Cię straszyć tylko ewentualnie przygotować, że może tak być ale szybko mija . Ta pierwsza ich dawka to chyba na zachętę 😁
Mój mąż ani po pierwszej ani po drugiej dawce nic nie czuł 😜oby u mnie tez tak było
 
Do góry