reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mimo tego, że lekarz mnie uspokoił to jakoś nie wiem nadal mam głupie myśli... Czy to możliwe żeby mi się oprócz tego krwiaka jeszcze odklejal ten trofoblast? Tak mnie wytrząsło tą karetką że aż mi tyłek podskakiwał na tej "kozetce" wewnątrz... Boję się że to przez to mogło się dodatkowo coś stać :(
 
Dziewczyny ja już w domku z kropiem jestem. Ogólnie dziś jakoś wszystko sprawnie poszło, mało osób było. Do transferu tylko ja i 1 Pani do punkcji, zawsze są kolejki, a dziś spokój. Teraz tylko wytrzymać do bety, choć nadzieii jakoś dużych nie mam. Niestety, ale w głowie siedzi myśl 3 transfery się nie udały więc czemu teraz ma być inaczej...
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] To jest ten transfer [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dziewczyny mimo tego, że lekarz mnie uspokoił to jakoś nie wiem nadal mam głupie myśli... Czy to możliwe żeby mi się oprócz tego krwiaka jeszcze odklejal ten trofoblast? Tak mnie wytrząsło tą karetką że aż mi tyłek podskakiwał na tej "kozetce" wewnątrz... Boję się że to przez to mogło się dodatkowo coś stać :(
Lekarz na dobrym sprzęcie by widział jeśli kosmowka by się odklejała. Jeśli krwiak przylega bezpośrednio do jaja płodowego na dużej powierzchni to jest takie ryzyko ale krwiak sie będzie z czasem goil wiec jak będziesz lezec to nie powinno się nic złego dziać. Który u Ciebie tydzień ciąży? Mnie wieźli w 14tc z silnym krwotokiem do szpitala godzinę czasu, trzęsło okrutnie cała drogę, krwiak jak się później okazało był duży, w max długości prawie 7cm! I przylegal do jaja płodowego od strony szyjki.. plamiłam z niego ponad miesiąc a potem nagle zniknął.. Będzie dobrze tylko stosuj reżim łóżkowy tak długo jak będziesz plamić i leki rozkurczowe
 
Lekarz na dobrym sprzęcie by widział jeśli kosmowka by się odklejała. Jeśli krwiak przylega bezpośrednio do jaja płodowego na dużej powierzchni to jest takie ryzyko ale krwiak sie będzie z czasem goil wiec jak będziesz lezec to nie powinno się nic złego dziać. Który u Ciebie tydzień ciąży? Mnie wieźli w 14tc z silnym krwotokiem do szpitala godzinę czasu, trzęsło okrutnie cała drogę, krwiak jak się później okazało był duży, w max długości prawie 7cm! I przylegal do jaja płodowego od strony szyjki.. plamiłam z niego ponad miesiąc a potem nagle zniknął.. Będzie dobrze tylko stosuj reżim łóżkowy tak długo jak będziesz plamić i leki rozkurczowe
Ja mam dzisiaj 6+3 dokładnie ale krwiak jest w ogóle z drugiej strony bliżej ujścia szyjki i lekarz mówił, że wcale nie styka się z dzidzią tylko jak macicą puchnie to on dlatego pękł... Ale wiesz zastanawia mnie to, że tamta widziała "w górnym biegunie trofoblast z przestrzenią oddzielania/krwiak" więc to mega dziwne, że okazało się, że jest krwiak 2,5x2x1,8 dokładnie ale całkiem z innej strony... Albo była jakaś zupełnie niekompetentna ta baba albo ja nie wiem.. dlatego się martwię
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Właśnie dojechalam do domu wiec od razu pisze. No więc po wizycie u Pani dr. Czuję się świetnie. Czuję że znalazłam się w odpowiednich rękach 😉 Pani dr. Długo zbierała wywiad, odpowiedziała na każde nasze nurtujące nas pytanie i co najwazniejsze dała nadzieję że w końcu nasze największe marzenie może się spełnić, czuję że teraz się w końcu uda,✊✊✊❤️Z tych badań Co mam to powiedziała że jest wszystko ok więc poszerzamy diagnostykę... teraz mam do wykonania kilka niezbędnych badań i jak już będę miała wyniki przesłać na email i teleporada. Pani dr. Wyraziła na nią dzięki Bogu zgodę... Nie uśmiecha mi się znów pół polski jechac... Dzis pół dnia spędziłam w aucie, boli mnie dosłownie wszystko 🥴 już nie wspomnę o kości ogonowej🤦‍♀️🤷‍♀️... W sumie w jedną stronę 5 godzin jazdy... Fakt powrót był szybszy bo około 4 godziny... Ale jeśli była by taka potrzeba to pojechala bym na koniec świata byle by się udało ❤️ od jutra szukam diagnostyki w której będę mogła wykonać te badania i działamy... Czuję takiego powera jak nigdy wcześniej. 💪💪 Będę walczyć do końca, do ostatniego tchu, do ostatniej kropli krwi i potu. Uda się 💪💪💪💪 Będę w końcu mama ✊✊✊😉💪💪💪


@Szyszka99 daj znać jutro po wizycie od razu, mam ogromną nadzieję że to nic strasznego. Ze w najgorszym wypadku to krwiak. Modlę się o was, i przytulam wirtualnie ❤️ będzie dobrze kochana ❤️ duzooo sił ❤️❤️
Brakujemiwiary jakiego lekarza immunologia wybrałaś i gdzie jeśli można spyac?
Wszystkie badania gdzie wykonasz?
Jest serce bo bije ♥️ jest bobas, jest krwiak zlokalizowany przy ujsciu wewnętrznym szyjki macicy - 26x20x18, kosmówka jednorodna, lekarz kazał mi się uspokoić, tamta lekarka widziała wszystko źle 🥺
Trzymałam mocno za Ciebie kciuki✊✊ Będzie dobrze😍
 
reklama
Ja mam dzisiaj 6+3 dokładnie ale krwiak jest w ogóle z drugiej strony bliżej ujścia szyjki i lekarz mówił, że wcale nie styka się z dzidzią tylko jak macicą puchnie to on dlatego pękł... Ale wiesz zastanawia mnie to, że tamta widziała "w górnym biegunie trofoblast z przestrzenią oddzielania/krwiak" więc to mega dziwne, że okazało się, że jest krwiak 2,5x2x1,8 dokładnie ale całkiem z innej strony... Albo była jakaś zupełnie niekompetentna ta baba albo ja nie wiem.. dlatego się martwię
Powinnaś uspokoić się, najważniejsze serduszko bije, ciąża się rozwija. Na nic więcej nie masz wpływu, możesz tylko odpoczywać, prowadzić żywot leniwej królowej. Najgorszy scenariusz się nie spełnił, weź oddech, odpal film i nie czytaj głupot w necie.
 
Do góry