reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U nas już niedługo będą wsadzić za kratki za invitro...

Po pierwszej jest generalnie dobrze. To podobno po 2 gorzej.

Dobrze ze tylko tyle.

U mówiłam się na 4 weryfikację na 8 lipca. Także proszę o dopisanie do kalendarza.
No właśnie mój mąż nie miał żadnych dolegliwości po żadnej z dawek a np koleżanka miała po 1 dawce tylko ból ręki ale dość mocny i trwał aż tydzien
 
reklama
Mnie po pierwszej dawce tylko reka bolala, po drugiej mniej scielo... po 24 godz dostalam goraczki i dreszczy. Wtedy co Wam pisalam to bylo nawet ok, w nocy dostalam ponad 38 i pocilam sie strasznie. Po 36 godz wszystko minelo.
O żesz, ja właśnie miałam boląca reke i taki stan podgorączkowy ale przeszło jakoś... Masakra
 
Niestety mamy zryte berety , a jeszcze jak ktoś coś powie to koniec świata. Ja bym ufała lekarzowi z kliniki, sama widziałaś, ciąża jest, serduszko bije. Teraz mamuśka ze dwa tygodnie wytrzymaj, albo chociaż tydzień, odwiedź swojego dzieciaka na USG, mnie to bardzo uspokajało, obraz rozwijającej się ciąży to miod na nasze znerwicowane serca. Miałam plamienia kilka tygodni, początkowo mojego dzieciaka co dwa tygodnie musiałam widzieć 😍 mniej więcej po tygodniu znów myślałam chyba jest coś źle, muszę sprawdzić hehe. Nawet moja ginekolog nie protestowała, za to ją lubię, słucha pacjentek, nawet jeśli to wariatki😛
No dobra staram się opanować moje myśli, ja wiem, że macie rację ale ciężko zaufać komuś jak samej sobie się nie ufa do końca i swoim myślom 😑😅 19 lipca jestem umówiona do lekarza już nie z kliniki, który ponoć jest bardzo ogarnięty... Musi być dobrze ♥️
 
Oj z tym się zgodzę ten który nie doświadczył tego co my doświadczamy nigdy nie zrozumie naszych pragnień . Ja juz się o tym przekonałam po pierwszym transferze nie udanym
U nas coś złego dzieje się w tym temacie, ludzie którzy nie przechodzą przez ból niepłodności kompletnie tego nie rozumieją. Cześć wręcz twierdzi, a ja nie chcę płacić składek na in vitro. Całe szczęście jeszcze leki do stymulacji są refundowane. Jedyne co możemy zrobić to nie głosować wiecie na kogo.
 
No dobra staram się opanować moje myśli, ja wiem, że macie rację ale ciężko zaufać komuś jak samej sobie się nie ufa do końca i swoim myślom 😑😅 19 lipca jestem umówiona do lekarza już nie z kliniki, który ponoć jest bardzo ogarnięty... Musi być dobrze ♥️
Na pewno bedzie! Wazne, ze jest serduszko i bije ❤ maluszek wgryzl sie i juz sie go nie pozbedziesz az do porodu ;) 😘
 
Brakujemiwiary jakiego lekarza immunologia wybrałaś i gdzie jeśli można spyac?
Wszystkie badania gdzie wykonasz?

Trzymałam mocno za Ciebie kciuki✊✊ Będzie dobrze😍
Panią dr. Padjas w Krakowie , ona ogólnie przyjmuje też w Katowicach ale w Krakowie był najszybszy termin ... część badań robię u siebie w klinice a na resztę jadę do łodzi
 
reklama
Do góry