reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Spróbować można najwyżej odrzuca. A noz nie sprawdza i przejdzie :) Kto. Nie ryzykuje nie pije szampana
Ja bym się lepiej dowiedziała bo jak coś grozi Ci pozew o wyłudzenie gospodarcze. Czyli spłacenie i jeszcze kilka tysięcy za adwokata. Jak się dopatrzą a teraz kasy szukają wszędzie.
 
reklama
@Justi92 kochana tak bardzo mi przykro 😔 Szczerze to nawet nie wiem co napisać , bo nie ma słów które ukoją twój ból ... Często zastanawiam się dlaczego Faceci ( nie wszyscy , nie chce wkładać wszystkich do jednego worka ) tacy są ... Oni myślą że są panami tego świata ... A tak na prawdę to od was wiele zależy , my najbardziej cierpimy w tym wszystkim... Nie chodzi mi o in vitro , chodź w dużej mierze też... Bardzo dobrze zrobiłaś że się wyprowadziłas , mam nadzieję że zmądrzeje i będzie błagał o przebaczenie ... Chodź w tym momencie powinnaś zadać sobie pytanie czego ty chcesz . Czy chcesz być z nim czy wolisz zacząć życie od nowa bez niego . Według mnie faceci się nie zmieniają , mogą gadać co chcą , mogła błagać ,próbować udowodnić że się zmienili ...a prawda jest taka że oni zawsze pozostaną dziećmi ... Jak byś chciała pogadać to pisz , ja jestem zawsze ❤️ ale nie zamartwiaj się już i myśl o sobie i Swoim maleństwie ❤️❤️❤️ tulę mocno ❤️❤️❤️❤️❤️
Dziękuję Aniu ❤️ i wszystkim dziewczyną na tym forum za wsparcie i zrozumienie. Dużo mi pomogło że mogłam się Wam wyżalić... Boli że po 10 latach związku i 3 latach małżeństwa nie usłyszałam nawet słowa przepraszam czy dowidzenia... Nawet spierd*laj nie usłyszałam... Właśnie klientka dzwoniła potwierdzić wizytę w środę przed wyjazdem na wakacje przeprosiłam i mówię że wyszły pewne prywatne sprawy i nie mogę jej zrobić a ta mi z pretensjami że to jak to tak w ostatniej chwili że jak ona z tak brzydkimi stopami pojedzie na wczasy i wg. Nie wytrzymałam i się jej wydarłam że przepraszam bardzo żre nie zaplanowałam z wyprzedzeniem ze rozstane się z mężem i się wyprowadze z mieszkania i E nie pomyślałam przy rozstawaniu o niej... Tuplam słuchawka. Odpisała mi tylko smsa że przeprasza i żebym się nią nie przejmowała 😂😂😂
 
Między kolejnymi stymulacjami trzeba odczekać trzymiesiace. Przy transferze mrożonych zarodków nie ma stymulacji i można co cykl podchodzić do kriotransferu.

Hmm ja wczesniej mialam wlasnie stymulacje krotkim protokolem ale jajeczka byly niedojrzale i nie doszlo do transferu ale potem od razu zaczelam brac tabletki i dlugi protokol, nie kazali mi czekac 3 mcy..
 
Hmm ja wczesniej mialam wlasnie stymulacje krotkim protokolem ale jajeczka byly niedojrzale i nie doszlo do transferu ale potem od razu zaczelam brac tabletki i dlugi protokol, nie kazali mi czekac 3 mcy..
Może to zależy na jakim etapie kończą. Poza tym stymulacja to jest etap od zastrzyku z gonatropinami. Czyli masz pick up i zaczynasz przyjmować tabletki od 16 do 21 dni i zaczynasz wyciszanie 14 dbi no może uzbierać się z dwa miesiące :p
 
reklama
I w takiej sytuacji od nowa musialaś płacić za wszystko?
Tu masz cennik invicta Link do: Koszt i cena: in vitro, inseminacja, FSH, AMH i inne | INVICTA ale tam nie zawsze są doliczone badania itp. W all inclusive masz już wszystko.
Jezeli program się kończy po pobraniu komórek to płacisz tylko za leki i pick up no wszystko do tego momentu. Nie ma transferu to dostajesz zwrot. Jeżeli komórki są niedojrzałe i nie doszło do zaplodnienienia to zwracają kasę za ICSI i transfer.

edit: a tutaj z bociana rozpiska co ile u nich kosztuje Link do: In vitro cena - Ile kosztuje zapłodnienie in vitro? - Klinika Bocian
 
Do góry