reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jakbym wyszła do sklepu gdzieś dalej niż do spożywczego pod blokiem to już bym nie wróciła chyba 🙂 a i do tego to idę tylko po bułki bo ledwo chodzę, musiałam pojechać do banku dość blisko bo 3 przystanki tramwajem i jechałam z duszą na ramieniu żeby tylko szybko załatwić i wracać bo ciągle mam wrażenie, że mi coś tam zaraz wyjdzie trochę straszne uczucie 🙈, szyjki chyba już w ogóle nie mam bo wkładam globulki to tylko tak na sam brzeg bo wszystko takie miękkie, że się nawet boję je wkładać. Jedyna moja aktywność to wyprowadzenie psa i to tylko tak blisko bloku. Znowu mnie skurcze łapią od nocy więc jakiś strach się pojawił, że to co raz bliżej i co to jak to będzie 😉

Ja gdyby mąż nie był ze mną to bym sie z domu wcale nie wynurzyła 😁 Też mam skurcze ale nic poza tym, ani wody nie odeszly, ani czop... Mogło by juz sie zacząć i skończyć... 😉
 
reklama
Ja zrobiłam wczoraj... 5 dni po 5 dniowych zarodkow, nic nie wyszło, fakt za wcześnie ale już zaczęłam się martwić że nic z tego :( zwłaszcza że oprócz klocia jajników na przemian co jakiś czas to zero dziwnych objawów ani tego,, typowego uklocia'' po których dziewczyny czują ze wlasnie doszło do zagnieżdżenia :(
Dziewczyny kiedy najszybciej moge zrobić test sikany? Moja cierpliwość zaczyna się kończyć...
 
Ja robiłam 9dpt blastki i wyszedł. Fakt bardzo blada kreska ale wyszedł. Beta wtedy wynosiła 136. Wiem że dziewczyny wcześniej robily... Ja bym się nie odważyła gdyż i tak w 9 dniu wyszła mi tak blada kreska ze później się zastanawiałam jak ja ją wypatrzyłam...
To chyba nie będę się bezsensownie denerwować. Betę mam zrobić 10 dpt. Jakoś wytrzymam... 🥺
 
Ja zrobiłam wczoraj... 5 dni po 5 dniowych zarodkow, nic nie wyszło, fakt za wcześnie ale już zaczęłam się martwić że nic z tego :( zwłaszcza że oprócz klocia jajników na przemian co jakiś czas to zero dziwnych objawów ani tego,, typowego uklocia'' po których dziewczyny czują ze wlasnie doszło do zagnieżdżenia :(
No u mnie podobnie, lekkie pobolewanie brzucha raz jest, raz go nie ma. Cała procedura jest niczym w porównaniu do oczekiwania.
 
No u mnie podobnie, lekkie pobolewanie brzucha raz jest, raz go nie ma. Cała procedura jest niczym w porównaniu do oczekiwania.
Dokładnie tak oszaleć idzie... Niby znajduje sobie zajęcie ciągle coś robię, a i tak myślę :( już nawet szukałam dzisiaj domowych testów z krwi[emoji2356] na szczęście wybiłam sobie to z głowy w odpowiednim momencie. Postanowiłam że zrobię w środę bthcg, będzie 8 dni po i ostatnim dzień urlopu...
 
Ostatnio rozmawiałam z położna ze szpitala i powiedziala ze 14.04 wywołanie, ale jeszcze dzisiaj z położna mam wizyte i zobaczymy co ona powie..
A tak z ciekawości i dla porównania jak tam jest, jeżeli jesteś po terminie to co ile czasu robią ktg, robią badanie na GBS? Słyszałam, że nie wszystkie kraje robią a w PL to obowiązkowe badanie? Ja właśnie muszę jechać do szpitala jak mi się zacznie akcja bo wyszedł dodatni i od razu pod kroplówkę z antybiotykiem co 4h.
 
reklama
Dokładnie tak oszaleć idzie... Niby znajduje sobie zajęcie ciągle coś robię, a i tak myślę :( już nawet szukałam dzisiaj domowych testów z krwi[emoji2356] na szczęście wybiłam sobie to z głowy w odpowiednim momencie. Postanowiłam że zrobię w środę bthcg, będzie 8 dni po i ostatnim dzień urlopu...
Nie, to ja nie chce się niepotrzebnie kłóc. I tak ledwo żyły wynajdują u mnie. Pójdę tego 10 dpt. Trzymam kciuki za Ciebie🙂
 
Do góry